FC Háje

Rozpis tréninků od 18.02.

Rozpis tréninků od 18.02.
Přinášíme vám rozpis tréninků platný po jarních prázdninách.

Ročník 2013

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova

Ročník 2012

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Čtvrtek: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2011

Pondělí: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Úterý: 16:00 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2010

Pondělí: 16:30 – 17:30 Háje UMT. (od 25.2. 2019)

Středa: 16:30 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek: 16:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2009

Úterý: 16:30 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství

Čtvrtek: 16:00 – 17:30 Háje UMT.

Pátek: 16:00 - 18:00 ZŠ Mendelova

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:00 – 17:30 Háje UMT.

Pátek: 16:00 – 18:30 Květnového vítězství 1554

Ročník 2007

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květ. Vítězství 1554 (Skupina 1)

16:00 – 17:15 ZŠ Mendelova (Skupina 2)

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Pondělí: 16:30 - 18:00 Háje UMT.

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2004

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 18:30 - 20:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT.

Starší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 18:30 - 18:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT.

Muži

Úterý: 18:30 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.


sobota 16.2.2019 | Klub | Přečteno: 476

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

21.3.2019, 17:00, Horní Měcholupy UMT.
Slavia Praha – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
23.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší přípravka A (2008)
23.3.2019, 09:30, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
23.3.2019, 10:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
23.3.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
Starší žáci A (2004)
23.3.2019, 11:15, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
23.3.2019, 12:15, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
Starší žáci B (2005)
23.3.2019, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Kbely
Starší dorost
23.3.2019, 15:30, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
24.3.2019, 11:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší přípravka B (2009)
24.3.2019, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Motorlet
Starší žáci A (2004)
24.3.2019, 15:00, Újezd nad lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Muži A
24.3.2019, 15:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Muži B
24.3.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
Mladší dorost
24.3.2019, 16:30, Hamr Braník hala
Zvole – FC Háje
Starší přípravka B (2009)
27.3.2019, 17:30, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
30.3.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Mladší žáci B (2007)