FC Háje

Spolupráce se SportFotbalem

Náš klub spolupracuje s tímto distributorem sportovního vybavení a pro naše členy z toho vznikají samozřejmě lukrativní slevy.

Jak to celé funguje?

1) Na klubové oblečení, do kterého chceme obléct celé Háje, je sleva 40% (+ potisk zdarma), tyto objednávky jdou přes klub - v tomto případě se obraťte na svého trenéra nebo přímo na Matěje Souchu (matej.soucha@seznam.cz).

2) Další slevy pro členy:

- 40 % na kompletní TEAMSPORT (míče,textil) sortiment zboží firmy Adidas, Puma ,Nike, Uhlsport a Joma

- 30 % na kopačky a ostatní sortiment zboží firmy Adidas, Puma,Uhlsport, Joma (nevztahuje se na Top modely)

- 25 % na kopačky Nike a ostatní sortiment (nevztahuje se na Top modely)

- 20 % na služby grafického studia (výroba a potisk čísel, log, názvů, jmen, výšivek na kopačky, potisku rukavic)

- 10 % na tréninkové pomůcky, emulze, tejpy a pitného režimu dle platných katalogových cen

3) Postup registrace (abyste mohli slevy čerpat):

Hlavní trenér poskytne vaší emailovou adresu SportFotbalu. Na danou emailovou adresu přijde heslo pro jednorázové přihlášení do eshopu SportFotbalu (viz.: https://www.sportfotbal.cz/registrace-noveho-uzivatele.html). Po úpravě údajů a hesla může přihlášený uživatel využívat uvedených slev.

4) Slevy lze uplatnit na sortiment v kamenném obchodě firmy SPORTFOTBAL a na internetových obchodech www.sportfotbal.cz a www.fan-fotbal.cz

čtvrtek 21.3.2019 | Klub | Přečteno: 523