Informace

Rozpis tréninků 28.10. - 1.11.

Rozpis tréninků 28.10. - 1.11.
Rozpis tréninků v týdnu od 28.10. do 1.11.

Pondělí 28.10.

VOLNO – V areálech probíhají soutěžní zápasy!

ÚTERÝ 29.10.

Ročník 2005: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou

Ročník 2006: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou

STŘEDA 30.10.

Ročník 2007: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2005: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou

Ročník 2006: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou

Dorosty: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Muži: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

ČTVRTEK 31.10.

Ročník 2014: 15:30 – 16:45 Háje T.

Ročník 2012: 15:30 – 17:00 Háje UMT

Ročník 2008: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou

Ročník 2007+2008: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou

Ročník 2011: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Ročník 2009: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Dorosty: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

PÁTEK 1.11.

Ročník 2013: 15:30 – 17:00 Háje T.

Ročník 2009+2010: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2010: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2007: 15:30 – 17:00 ZŠ Nad Přehradou

Ročník 2005+2006: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Ročník 2005: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou

Ročník 2006: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou

Muži: 18:30 – 20:00 Háje UMT. 


pondělí 26.8.2019 | Klub | Přečteno: 1208

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

23.11.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Benešov
Starší žáci A (2005)
23.11.2019, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Benešov
Starší žáci B (2006)
23.11.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
Mladší žáci B (2008)
24.11.2019, 08:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2012)
24.11.2019, 09:00, Braník
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
24.11.2019, 12:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2011)
30.11.2019, 08:25, Na Fialce (Říčany)
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
30.11.2019, 11:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci B (2008)
30.11.2019, 14:00, Hostivař
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
30.11.2019, 15:30, Junior Strašnice
Brandýs nad Labem – FC Háje
Starší žáci A (2005)
1.12.2019, Černošice
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)
1.12.2019, 08:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka A (2009)
6.12.2019, 18:00, Xaverov UMT.
Zeleneč – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
7.12.2019, 09:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2013)
7.12.2019, 10:05, Háje UMT.
Zbraslav – FC Háje B
Turnaj
7.12.2019, 11:40, Háje UMT.
FC Háje – Vyžlovka B
Turnaj
7.12.2019, 12:00, Junior Strašnice
Admira – FC Háje
Starší žáci A (2005)