Informace

Rozpis tréninků podzim 2019

Rozpis tréninků podzim 2019
Přinášíme vám kompletní rozpis tréninků na podzim 2019.

Ročník 2014

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Čtvrtek: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Ročník 2013

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje Tráva

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Ročník 2012

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Čtvrtek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2011

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Ročník 2010

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Pátek: 16:30 – 18:00 Háje Tráva

Ročník 2009

Pondělí 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Ročník 2008

Pondělí: 15:30 - 17:00 Háje UMT

Středa: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Čtvrtek: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2007

Pondělí: 15:30 - 17:00 Háje UMT

Středa: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 15:30 – 17:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2006

Úterý: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:30 – 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Ročník 2005

Úterý: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:30 – 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 - 19:45 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:00 – 19:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší dorost

Pondělí: 18:00 - 19:45 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:00 – 19:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Háje +

Ročník 2009 + 2010

Pondělí: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Středa: 16:00 – 17:30 Háje Tráva

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Ročník 2007 + 2008

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Úterý: 16:00 – 17:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.


pondělí 26.8.2019 | Klub | Přečteno: 582

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

17.9.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Starší přípravka A (2009)
21.9.2019, 09:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Xaverov
Muži A
21.9.2019, 09:00, Zbraslav
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2013)
21.9.2019, 11:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
Starší žáci A (2005)
21.9.2019, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
Starší žáci B (2006)
21.9.2019, 13:30, Kunratice T.
Kunratice – FC Háje
Mladší dorost
21.9.2019, 14:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci C (2005+2006)
21.9.2019, 16:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší dorost
22.9.2019, 09:15, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Mladší přípravka A (2011)
22.9.2019, 10:30, Zličín UMT.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
22.9.2019, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Jablonec
Mladší žáci A (2007)
22.9.2019, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Jablonec
Mladší žáci B (2008)
22.9.2019, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Mladší přípravka B (2012)
22.9.2019, 12:30, ČAFC UMT.
ČAFC – FC Háje
Starší žáci A (2005)
22.9.2019, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Chabry
Mladší žáci A (2007)
22.9.2019, 12:45, Braník
Braník dívky – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)
22.9.2019, 12:45, Braník
Braník dívky – FC Háje
Jihovýchodní liga