FC Háje

Rozpis tréninků březen 2020

Rozpis tréninků březen 2020
Rozpis tréninků na měsíc březen 2020.

Rozpis trampolín ZDE.

Rozpis šaten ZDE.

Ročník 2014

Úterý: 15:30 – 17:00 Hala Jižní Město

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2013

Úterý: 15:30 – 17:00 Hala Jižní Město

Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova

Ročník 2012

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična)

Čtvrtek: 16:00 – 17:00 Schulhoffova UMT.

Pátek: 15:30 – 18:00 ZŠ Mendelova (15:30 – 16:45, 16:45 – 18:00)

Ročník 2011

Pondělí: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična )

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství skupina 1 / 17:00 - 18:00 Háje UMT. skupina 2

Ročník 2010

Úterý: 17:00 – 18:00 Schulhoffova UMT.

Středa: 16:00 – 17:00 Schulhoffova UMT.

Pátek: 15:30 – 17:30 Květnového vítězství (15:30-16:30, 16:30-17:30)

Ročník 2009 + 2010

Pondělí: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Úterý: 16:00 – 17:00 Schulhoffova UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2009

Pondělí 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Úterý: 15:30 – 16:30 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična)

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2008

Pondělí: 16:00 – 18:00 ZŠ Mendelova/trampolíny

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Ročník 2007 + 2008

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Mendelova/trampolíny

Úterý: 16:00 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Ročník 2007

Pondělí: 16:00 – 18:00 ZŠ Mendelova/Schulhoffova 16:30 – 18:00

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Mendelova/trampolíny

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Starší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.


sobota 29.2.2020 | Klub | Přečteno: 941

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.9.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Chabry
Mladší žáci A (2008)
19.9.2020, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci B (2007)
19.9.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší dorost
19.9.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Troja
Muži A
19.9.2020, 11:15, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci C (2006+2007)
19.9.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
Mladší žáci B (2009)
19.9.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Cholupice
Mladší přípravka A (2012)
19.9.2020, 14:45, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší přípravka A (2010)
19.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Starší přípravka C (2010+2011)
19.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
Starší přípravka C (2010+2011)
19.9.2020, 16:30, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší přípravka B (2011)
19.9.2020, 17:30, Zličín T.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
20.9.2020, 10:00, Vědomice T.
Roudnice nad Labem – FC Háje
Starší žáci A (2006)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka A (2012)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka B (2013)
20.9.2020, 12:00, Vědomice T.
Roudnice nad Labem – FC Háje
Starší žáci B (2007)
20.9.2020, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Mladší přípravka A (2012)