Starší přípravka A

Bílá Hora - Mladší žáci C 7:6

Poslední utkání této části sezony se konalo na Bílé Hoře, proti místnímu týmu. Soupeř nám od počátku utkání ukazoval svou sílu v kompaktnosti a dobře nacvičeným akcím, jak rychlý dokáže být přechod z obrany do útoku, takže záhy získali vedení, které se postupně začalo navyšovat. První poločas končil za stavu 3 : 1, kdy nádhernou střelou po několika kombinacích, zakončoval sváteční střelec Martin Bártek.

O poločasové pauze, kdy jsem se snažil nalézt chyby a poučit se z nich, nastal trochu nevídaný jev, pro obecné vedení jakéhokoliv celku. Standardní neúčast a myšlenková nepřítomnost pro následné instrukce, mě již natolik vytočila, že jsem klukům řekl, že tímto utkáním – poločasem, končím a kluci si sami odkoučují druhý poločas, s tím, že já neřeknu půl slova... nebudu upozorňovat na postavení hráčů, nebudu upomínat kam kdo má jít, nebudu připomínat základní věci, které nacvičujeme v rámci tréninků a mají být standardou pro každého fotbalistu/ku. Nahrej, podívej, najdi a naběhni si do další nahrávky.

Taková malá psychologická zkouška...dej moc a důvěru...a pak sleduj co bude...a důvěra se vyplatila... Celý tým, pod vedením mladého, zrajícího kapitána...začal šlapat...přesně ty věci, které mají hrát, jak se mají pohybovat, jak mají mluvit, motivovat, radit si...pomáhat si... prostě úžasná kombinace a souhra všeho, co jsme společně s trenéry, rodiči a vzájemně kluci mezi sebou...učili..

Rozjela se přestřelka ze strany na stranu...Začali jsme stahovat výsledek a blížili se výhře, soupeř byl znatelně zaskočen a proto se občas ze hry stala nepřehlédnutelná vřava těl, ačkoliv Háje měly správná postavení, roztahovaly hru do stran, přímočaře a kombinačně šly na branku soupeře.

Nakonec rozhodly promarněné šance...prohráli jsme 7 : 6, gólově se zapsali Martin Bártek, David Havlíček, Honza Habětín a hattrickem se blýskl náš malý štírek Petr Jun.

Celkově děkuji všem...a za tento poslední poločas, posledního zápasu...díky, dokázali jste, že to ve Vás je...jen chtít...každý zápas, jen chtít...

Váš trenér

Účast : Limbergová Hanka, Havlíček David, Junová Miška, Chomát Hugo, Povolný Matěj, Habětín Honza, Hartman Michal, Jun Petr, Bártek Martin, Řehoř Adam, Ušela Kryštof, Chudary Ahmed