FC H Á J E "B" - FC T E M P O "B" 6 : 0 /2:0/

FC  H   Á   J   E   "B"  -   FC  T E M P O   "B"   6  :  0  /2:0/
Béčko si s chutí proti Tempu zastřílelo. Kuba Reichmann zaznamenal hattrick a branky vstřelili i další netradiční střelci.

Žlutá karta: ZAJAC - 84´ "to si děláš pr..l" řekl sudímu

Utkání se hrálo za krásného slunečného počasí /25 stupňů/ za řízení Michaela Vavrocha, ar1 Josef Novotný a ar2 Marián Ort, kteří neměli problémy s řízením poklidného zápasu.

Potřebovali jsme konečně doma vyhrát a tak nás posílil Bednář, Boháč a Janeček, kteří hráli celý zápas v sobotu. Dále hrál v základu Pravenec, který byl střídaný. Odpočívat musel Klenka, Musil, Čížek. Zraněný je Škaloud a Hanzlík oba s koleny z minulého utkání a Hovorka s kotníkem delší dobu.

Hosté měli pouze dva náhradníky a v brance 17.-ti letého malého dorostence i když jejich "A" hrálo také v sobotu. V základu měli ze soboty dva náhradníky a stálého stopera, který za "A" nehrál.

Fakta z utkání:

01´ Reichmann v šanci na velkém vápně, ale dělal kličku a o míč přišel

03´ střela hostí z tr. kopu těsně nad naší brankou

15´ 1:0 REICHMANN hlavou pod břevno po krásném centru zprava Janečka a jeho vysunutí Bednářem

22´ Reichmann opět střílí hlavou vedle levé tyče po centru Pravence

29´ Hančl pálí do brankáře a Mansour z voleje z 20 m vysoko nad branku

43´ 2:0 REICHMANN po zemi k levé tyči z 12 m po vysunutí Bednářem mezi beky

60´ 3:0 MANSOUR zblízka zavěsil po přesném centru zprava Janečka

62´ 4:0 SOJKA také zblízka po bochánku zprava Janečka

63´ Hančl z 20 m pálí bombu k levé tyči, ale prcek v bráně chytá míč na prsa robinsonádou

64´ Čaki výborně vyrazil bombu zblízka

67´ Čaki opět září a chytá míč po samostatném průniku

79´ Čaki opět v akci a vyráží bombu zblízka na roh

81´ 5:0 REICHMANN dociluje třetí branky, kdy v pádu hlavou zblízka využil centru zprava Hoška

82´ Bednář střílí z 25 m těsně nad branku hostí

83´ Reichmann zleva levačkou střílí, ale míč se kutálí těsně vedle levé tyče

84´ tr. kop z 20 m zprava těsně vedle levé tyče

86´ 6:0 MORDA střílí míč do prázdné branky

89´ střela zblízka v tutovce byla Čakim bravurně vyražena na roh

Střelecky se dařilo Jakubovi Reichmannovi a ke konci zápasu nás podržel ČAKI, který se chtěl ukázat před manželkou a vyšlo mu to i díky obraně.

Chlapi a nyní musíme bodovat v každém zápase!!!