Mladší přípravka A

FC HÁJE JM "E" - ADMIRA SLAVOJ PRAHA 4:0 (2:0)

Vítězství jsme dosáhli po zlepšeném výkonu ve druhém poločase. Potěšující je další zápas bez obdržené branky. Na škole v přírodě byl tentokrát Martin Hlubuček. Opět se vyplatilo posílení Jiřím Důrou.

Hráči ze severu Prahy měli být papírově lehčím soupeřem. Na hřišti však zpočátku byla hra více než vyrovnaná. První šanci si vypracoval soupeř a obrana spolu s brankářem likvidovala nadvakrát hrozbu pro naši branku. Uklidnění (zejména pro rodiče a trenéry) přinesla až hezká branka Jiřího Důry, hráče, jež vloni hrával s námi a letos střídavě nastupuje za dvě družstva přípravek = 1:0. Další minuty přinesly mírnou převahu našich hráčů, nedokázali jsme však z mírného tlaku vytěžit zvýšení náskoku. V těchto momentech znamenal stálé nebezpečí šikovný kapitán hostí, průbojný hráč s tahem na bránu. Právem jsme si oddechli po skrumáži před soupeřovou brankou, kdy důraz Tomáše Kaluse znamenal pojištění vedení = 2:0.
Přestávka v domácí kabině proběhla ze strany trenéra ve znaku důrazných připomínek k předváděné hře. Hráči si asi vzali ponaučení a výkon ve druhém poločase byl herně lepší. Střelecky se prosadil Danny Mourad = 3:0. Tím bylo o vítězi sobotního utkání rozhodnuto.
Příští minuty si užívala zejména početná skupinka hlasitých domácích fanynek a fanoušků, jež vytvořila již tradiční zvukovou kulisu pro zápasy našich fotbalových ratolestí.
Další šance sice byly, ale scházelo dotažení až do konce. Hezkým gólem vstřeleným obloučkem napříč celým brankovým územím završil opět Danny Mourad výčet branek pro dnešní den = 4:0.

Po tradičních penaltách si hráči ještě oběhli dvakrát celé hřiště dokola. Že by trénovali na oslavná děkovná kolečka? Kdo ví ?. :-).