FC Háje

Fotbalpool: 3.kolo - výsledky

Fotbalpool: 3.kolo - výsledky
Závěr fotbalpoolové ligy je za dveřmi. Souboje jsou čím dál vypjatější a dramatičtější. Často až 4.kolo rozhodne o postupujících do SUPERFINÁLE 1.12.2018.

A)Liga ročník 2010 I.

1.FC Háje – 12 b.

2.Belgie – 10 b.

3.Sparta – 4 b.

4.Háje 8 – 4 b.

5.Borci – 2 b.

B)Liga ročník 2010 II.

1.PSG – 13 b.

2.Nike 99 – 9 b.

3.Bayern München – 9 b.

4.FC Barcelona – 6 b.

5.Juventus – 3 b.

C)Liga ročník 2009 I.

1.Birell – 14 b.

2.Real Madrid – 10 b.

3.Okurka – 10 b.

4.Drsný Rakety – 8 b.

5.Zavřeme vám dveře – 3 b.

D)Liga ročník 2009 II.

1.Slavia – 9 b.

2.Brazílie – 6 b.

3.Háje – 6 b.

4.FotbalCool – 5 b.

5.AC Sparta – 4 b.

E)Liga ročník 2008 I.

1.Kobra 11 – 9 b.

2.Slávisti – 9 b.

3.Pěnožrouti – 7 b.

4.Háječáci – 5 b.

F)Liga ročník 2008 II.

1.Microsoft – 12 b.

2.JuBro 08 – 7 b.

3.Bayern München – 7 b.

4.L&L Stars – 4 b.

G)Liga ročník 2007

1.Paraplíčka – 16 b.

2.Halkova – 13 b.

3.Barca – 12 b.

4.Coca Cola – 12 b.

5.Modráci – 11 b.

6.Trpaslíci – 10 b.

7.Meflouni – 10 b.

H)Liga ročník 2006 I.

1.Ladný skoky – 17 b.

2.Jasná deset – 14 b.

3.Sorry jako! – 13 b.

4.Autíčka – 7 b.

5.Blue Flamingos – 5 b.

6.ToBychStřílel – 4 b.

I)Liga ročník 2006 II.

1.Velký Špatný – 13 b.

2.Rezaví bagři – 11 b.

3.Kloboučníci – 10 b.

4.Tak nic – 9 b.

5.Burgeři – 5 b.


sobota 17.11.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 243

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

5.1.2019, 09:00, Junior Strašnice UMT.
Junior – FC Háje
Starší žáci B (2005)
12.1.2019, 17:00, Junior Strašnice UMT.
FC Háje – Zeleneč
Starší žáci B (2005)
13.1.2019, 08:30, Háje UMT.
Vestec B – FC Háje
Turnaj
13.1.2019, 12:45, Říčany Na Fialce
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
13.1.2019, 14:50, Háje UMT.
Vestec – FC Háje B
Turnaj
13.1.2019, 16:25, Háje UMT.
Vyžlovka – FC Háje
Turnaj
19.1.2019, 08:30, HJM - Květňák
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2013)
19.1.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Vyžlovka
Turnaj
19.1.2019, 10:05, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Turnaj
19.1.2019, 15:30, Junior Strašnice UMT.
Poděbrady – FC Háje
Starší žáci B (2005)
20.1.2019, 08:30, Háje UMT.
Kunice – FC Háje
Turnaj
20.1.2019, 16:25, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Turnaj
20.1.2019, 18:15, Háje UMT.
FC Háje – Slivenec
Muži A
26.1.2019, 08:30, Háje UMT.
Junior – FC Háje
Turnaj
26.1.2019, 09:00, Motorlet hala Lužiny
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
27.1.2019, 08:30, Háje UMT.
Cholupice – FC Háje
Turnaj
27.1.2019, 09:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2011)