FC Háje

Hájecký běh pro dobrou věc 2019

Hájecký běh pro dobrou věc 2019
Za 14 dní se můžeme těšit na další ročník hájeckého běhu pro dobrou věc!

letošní ročník bude stejně jako všechny předešlé jedinečný. Tento rok jsme se však rozhodli běh pojmout trochu jinak. Jak možná víte, na začátku sezóny již jedna akce s charitativním podtextem na Hájích proběhla (více ZDE). Šlo o nádhernou sobotu, plnou pozitivní energie a dobré nálady.

Stejné atributy doufáme bude mít i hájecký běh první adventní neděli 1.12.! Tento rok však bude dobrá nálada, skvělý pocit z pohybu a příjemné společnosti důležitější než kdy dříve. Rozhodli jsme se totiž co nejvíce upustit od finanční stránky akce. Symbolické dobrovolné startovné samozřejmě stále máte možnost odevzdat. Jistotou vám může být, že finance budou použity k lepšímu chodu sportovních areálů.

Ještě jednou ale zdůrazňujeme, že tento rok je hájecký běh pro dobrou věc především o dobré náladě a příjemném pocitu z pohybu!

Stejně jako v minulých letech se ve 14:00 sejdeme ve sportovním areálu K Jezeru. Společně se zahřejeme rozcvičkou a hurá na to! Připraveny pro vás budou dvě tratě. Kratší dvoukilometrová a pro zdatnější sportovce bude připraven čtyřkilometrový okruh.

Trať dlouhá 2 kilometry:

Trať dlouhá 4 kilometry:

V cíli se můžete těšit na teplé občerstvení pro malé i velké. :-)

Těšíme se na vás!


neděle 17.11.2019 | Klub | Přečteno: 1138

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.7.2020, 18:00, Slivenec
Slivenec – FC Háje
Muži A