FC Háje

Mezinárodní úspěchy a zkušenosti

Mezinárodní úspěchy a zkušenosti

Hájeckým mladším žákům ročníku 2006 se povedl nebývalý úspěch na mezinárodním turnaji Golden City Cup 2019. Háječtí zde vybojovali krásné druhé místo a na celém turnaji se prezentovali velmi pohlednou hrou.

Konfrontace s týmy z Německa, Dánska, Holandska nebo Maďarska je zkušeností k nezaplacení. Kdo zápasy mládežnických mužstev FC Háje JM sleduje častěji, ten se ani velmi dobrému umístění našich žáků nemůže divit.

Další mezinárodní a zahraniční turnaje máme v plánu tento měsíc. V termínu 14.-16.6. se naše ročníky 2012-2006 zúčastní turnaje Třebíč Open 2019. Zde se háječtí utkají s nejlepšími týmy z České a Slovenské republiky. Turnaje se však zúčastní i mužstva z Polska, Maďarska, ale i věhlasné týmy z Turecka či Portugalska.

I naši starší žáci posbírají zahraniční zkušenosti. Od 15. do 20.6. budou hrát na turnaji ve španělské Barceloně. Háječtí dorostenci oproti tomu už mají své boje za sebou. Tento víkend vybojovali na mezinárodním turnaji v Rakousku krásné druhé místo a příkladně tak reprezentovali náš klub!

Každá mládežnická kategorie tak na konci sezóny okusí atmosféru mezinárodního střetnutí. Pro všechny jde vždy o unikátní zážitek a množství nastřádaných zkušeností je nezměrné. Výsledek našich mladších žáků na turnaji Golden City Cup 2019 a našich dorostenců v Rakousku navíc dokládá, že na podobných akcích nejsou hájecká mužstva pouze do počtu, ale musí se s nimi počítat i na mezinárodní sféře.


úterý 11.6.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 150

Další články