FC Háje

Rozpis tréninků - Podzim 2018

Rozpis tréninků - Podzim 2018
Tréninky budou platné od pondělí 3. září 2018. Ročník 2013 a nově náborované děti se do tréninků zapojí až po schůzce, která proběhne ve středu 5. září.

Ročník 2013

Úterý: 15:45 - 17:00 Háje T.

Čtvrtek: 17:00 - 18:15 Háje T.

Pátek: 15:45 - 17:00 Háje T.

Ročník 2012

Úterý: 15:45 - 17:00 Háje T.

Čtvrtek: 17:00 - 18:15 Háje T.

Pátek: 15:45 - 17:00 Háje T.

Ročník 2011

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje T.

Úterý: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 15:30 - 17:00 Háje T.

Ročník 2010

Pondělí: 15:30 - 17:00 Háje T.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje T.

Pátek: 16:00 - 17:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2009

Pondělí: 16:00 - 18:00 Háje UMT/T.

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje T.

Čtvrtek: 16:30 - 18:00 Háje UMT.

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Středa: 15:30 - 17:00 Háje T.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje T.

Ročník 2007

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006 

Pondělí: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Pátek: 17:30 - 19:00 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT. 

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2004

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Štěrboholy T.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:30 - 20:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT

Starší dorost

Pondělí: 18:30 - 20:00 Chodov T. 

Středa: 18:30 - 20:00 Chodov T.

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT


středa 29.8.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 720

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

18.1.2019, 17:00, Šeberov UMT.
Čestlice – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
19.1.2019, 08:30, HJM - Květňák
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2013)
19.1.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Vyžlovka
Turnaj
19.1.2019, 08:30, Kostelec n. Č. l.
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
19.1.2019, 10:05, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Turnaj
19.1.2019, 13:30, Kostelec n. Č. l.
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
19.1.2019, 15:30, Junior Strašnice UMT.
Poděbrady – FC Háje
Starší žáci B (2005)
20.1.2019, 08:30, Háje UMT.
Kunice – FC Háje
Turnaj
20.1.2019, 09:30, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2011)
20.1.2019, 16:15, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2010)
20.1.2019, 16:25, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Turnaj
20.1.2019, 16:30, Hamr Braník hala
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
20.1.2019, 18:15, Háje UMT.
FC Háje – Slivenec
Muži A
26.1.2019, 08:30, Háje UMT.
Junior – FC Háje
Turnaj
26.1.2019, 09:00, Motorlet hala Lužiny
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
26.1.2019, 09:00, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2009)
26.1.2019, 16:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
Starší přípravka B (2009)