FC Háje

Rozpis tréninků březen 2020

Rozpis tréninků březen 2020
Rozpis tréninků na měsíc březen 2020.

Rozpis trampolín ZDE.

Rozpis šaten ZDE.

Ročník 2014

Úterý: 15:30 – 17:00 Hala Jižní Město

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2013

Úterý: 15:30 – 17:00 Hala Jižní Město

Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova

Ročník 2012

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična)

Čtvrtek: 16:00 – 17:00 Schulhoffova UMT.

Pátek: 15:30 – 18:00 ZŠ Mendelova (15:30 – 16:45, 16:45 – 18:00)

Ročník 2011

Pondělí: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična )

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství skupina 1 / 17:00 - 18:00 Háje UMT. skupina 2

Ročník 2010

Úterý: 17:00 – 18:00 Schulhoffova UMT.

Středa: 16:00 – 17:00 Schulhoffova UMT.

Pátek: 15:30 – 17:30 Květnového vítězství (15:30-16:30, 16:30-17:30)

Ročník 2009 + 2010

Pondělí: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Úterý: 16:00 – 17:00 Schulhoffova UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2009

Pondělí 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Úterý: 15:30 – 16:30 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična)

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2008

Pondělí: 16:00 – 18:00 ZŠ Mendelova/trampolíny

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Ročník 2007 + 2008

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Mendelova/trampolíny

Úterý: 16:00 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Ročník 2007

Pondělí: 16:00 – 18:00 ZŠ Mendelova/Schulhoffova 16:30 – 18:00

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Mendelova/trampolíny

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Starší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.


sobota 29.2.2020 | Klub | Přečteno: 589

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

4.4.2020, 08:15, ČAFC
ČAFC – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
4.4.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Starší žáci A (2005)
4.4.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka B (2012)
4.4.2020, 09:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy B – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
4.4.2020, 10:00, Na Pecích UMT.
Admira – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
4.4.2020, 10:00, Na Pecích UMT.
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
4.4.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Bohnice
Starší dorost
4.4.2020, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
4.4.2020, 10:45, Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Starší přípravka B (2010)
4.4.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Neratovice - Byškovice
Starší žáci A (2005)
4.4.2020, 14:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Neratovice - Byškovice
Starší žáci B (2006)
4.4.2020, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Královice
Mladší dorost
4.4.2020, 16:30, Kbely T.
Kbely – FC Háje
Muži B
5.4.2020, 09:00, ČAFC UMT.
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2013)
5.4.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Aritma
Starší přípravka A (2009)
5.4.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Aritma
Starší přípravka B (2010)
5.4.2020, 13:00, ČAFC UMT.
ČAFC – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)