FC Háje

Rozpis tréninků - od 19.11. do 14.12.

Rozpis tréninků - od 19.11. do 14.12.
Většina mladších ročníků se po dobu zimy schová do tělocvičen. Přinášíme vám veškeré změny v rozpisu tréninků pro zimní část sezóny.

Ročník 2013

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova

Ročník 2012

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Čtvrtek: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2011

Pondělí: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2010

Středa: 16:30 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek: 16:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2009

Úterý: 16:30 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek: 16:00 - 18:00 ZŠ Mendelova

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 16:00 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2007

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového Vítězství 1554 (Skupina 1)

               16:00 – 17:15 ZŠ Mendelova (Skupina 2)

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Pondělí: 17:15 - 18:45 ZŠ Mendelova

Středa: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006 (Draci)

Pondělí: 15:30 - 16:45 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2004

Pondělí: 18:00 - 19:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT

Starší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT

Muži

Úterý: 18:30 – 19:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT


pátek 16.11.2018 | Klub | Přečteno: 435

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

23.2.2019, 09:30, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2011)
23.2.2019, 11:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Starší žáci A (2004)
23.2.2019, 13:00, Říčany Škroupova
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
23.2.2019, 15:15, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2010)
24.2.2019, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Vyšehrad
Mladší žáci A (2006)
24.2.2019, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Vyšehrad
Mladší žáci B (2007)
24.2.2019, 12:40, Háje UMT.
FC Háje – Nusle
Turnaj
24.2.2019, 15:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2009)
24.2.2019, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší dorost
24.2.2019, 16:30, Hamr Braník hala
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
24.2.2019, 18:00, Hamr Braník UMT.
SK Hamr – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
26.2.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Radim
Turnaj
2.3.2019, 08:25, Říčany Mánesova
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
2.3.2019, 08:30, Háje UMT.
Hrusice – FC Háje B
Turnaj
2.3.2019, 10:05, Háje UMT.
Kunratice – FC Háje
Turnaj
2.3.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Chrudim
Starší žáci A (2004)
2.3.2019, 12:30, Radotín
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)