FC Háje

Rozpis tréninků od 31.8.

Rozpis tréninků od 31.8.
Přinášíme vám rozpis tréninkových jednotek platný od 31.8.2020.

Rozpis šaten ZDE.

Ročník 2015

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Čtvrtek: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Ročník 2014

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Ročník 2013

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2012

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Čtvrtek: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Ročník 2011

Pondělí: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Středa: 16:30 – 18:00 Háje Tráva

Pátek: 16:00 – 17:30 Háje UMT.

Ročník 2010+2011

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje Tráva

Čtvrtek: 16:00 – 17:30 Háje UMT.

Ročník 2010

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje Tráva

Středa: 16:30 – 18:00 Háje Tráva

Pátek: 15:30 – 17:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2009

Pondělí: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2008 + 2009

Pondělí: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:00 - 18:30 Újezd P4 UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Ročník 2008

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2007

Pondělí: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Středa: 16:30 - 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 15:30 – 17:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Ročník 2006+2007

Pondělí: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Středa: 17:30 - 19:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Čtvrtek: 17:30 – 19:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Úterý: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT./Tráva

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje Tráva

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT./Tráva


čtvrtek 27.8.2020 | Klub | Přečteno: 617

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka A (2012)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka B (2013)
22.9.2020, 13:00, Xaverov
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2013)
23.9.2020, 13:00, Zličín
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2012)
25.9.2020, 12:00, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Starší žáci B (2007)
25.9.2020, 15:00, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Starší žáci A (2006)
25.9.2020, 17:00, Kunratice T.
Kunratice – FC Háje
Mladší přípravka A (2012)
26.9.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Žižkov
Starší žáci C (2006+2007)
26.9.2020, 08:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Mladší přípravka A (2012)
26.9.2020, 09:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Uhříněves
Mladší dorost
26.9.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Xaverov
Mladší žáci A (2008)
26.9.2020, 10:30, Uhříněves T.
Uhříněves – FC Háje
Muži A
26.9.2020, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Starší přípravka A (2010)
26.9.2020, 13:00, Kolovraty T.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži B
26.9.2020, 13:45, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Starší přípravka B (2011)
28.9.2020, 14:45, Dolní Počernice T1.
D. Počernice – FC Háje
Mladší žáci B (2009)
28.9.2020, 15:30, Braník
Braník – FC Háje
Mladší žáci B (2009)