Informace

Rozpis tréninků zima 2019/2020

Rozpis tréninků zima 2019/2020
Rozpis zimních tréninků.

Rozpis trampolín ZDE.

Ročník 2014

Úterý: 15:30 – 17:00 Hala Jižní Město

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2013

Úterý: 15:30 – 17:00 Hala Jižní Město

Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova

Ročník 2012

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství ( 2x tělocvična )

Čtvrtek: 16:00 – 17:00 Trampolíny

Pátek: 15:30 – 18:00 ZŠ Mendelova (15:30 – 16:45, 16:45 – 18:00)

Ročník 2011

Pondělí: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična )

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství/Trampolíny

Ročník 2010

Úterý: 17:00 – 18:00 Schulhoffova UMT.

Středa: 15:30 – 17:00 Květnového vítězství/Trampolíny

Pátek: 15:30 – 17:30 Květnového vítězství (15:30-16:30,16:30-17:30)

Ročník 2009 + 2010

Pondělí: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Úterý: 15:30 – 16:30 ZŠ Květnového vítězství/Trampolín

Pátek: 15:30 – 17:00 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2009

Pondělí 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Úterý: 15:30 – 16:30 ZŠ Květnového vítězství/Trampolíny

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Pátek: 17:30 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2008

Pondělí: 16:00 – 18:00 ZŠ Mendelova/Trampolíny (16:00-17:00,17:00-18:00)

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Ročník 2007 + 2008

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Mendelova/Trampolíny

Úterý: 16:00 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Ročník 2007

Pondělí: 16:00 – 18:00 ZŠ Mendelova/Trampolíny (16:00-17:00,17:00-18:00)

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT./ od 20.11. Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Mendelova/Trampolíny

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT./ od 20.11. ZŠ Květnového vítězství (17:00-18:00)

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Starší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT./ od 20.11. ZŠ Květnového vítězství (17:00-18:00)

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT.


středa 23.10.2019 | Klub | Přečteno: 485

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

23.11.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Benešov
Starší žáci A (2005)
23.11.2019, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Benešov
Starší žáci B (2006)
23.11.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
Mladší žáci B (2008)
24.11.2019, 08:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2012)
24.11.2019, 09:00, Braník
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
24.11.2019, 12:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2011)
30.11.2019, 08:25, Na Fialce (Říčany)
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
30.11.2019, 11:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci B (2008)
30.11.2019, 14:00, Hostivař
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
30.11.2019, 15:30, Junior Strašnice
Brandýs nad Labem – FC Háje
Starší žáci A (2005)
1.12.2019, Černošice
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)
1.12.2019, 08:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka A (2009)
6.12.2019, 18:00, Xaverov UMT.
Zeleneč – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
7.12.2019, 09:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2013)
7.12.2019, 10:05, Háje UMT.
Zbraslav – FC Háje B
Turnaj
7.12.2019, 11:40, Háje UMT.
FC Háje – Vyžlovka B
Turnaj
7.12.2019, 12:00, Junior Strašnice
Admira – FC Háje
Starší žáci A (2005)