Informace

Rozpis tréninků zima 2019/2020

Rozpis tréninků zima 2019/2020
Rozpis zimních tréninků.

Rozpis trampolín ZDE.

Ročník 2014

Úterý: 15:30 – 17:00 Hala Jižní Město

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2013

Úterý: 15:30 – 17:00 Hala Jižní Město

Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova

Ročník 2012

Pondělí: 15:30 – 16:45 ZŠ Květnového vítězství ( 2x tělocvična )

Čtvrtek: 16:00 – 17:00 Trampolíny

Pátek: 15:30 – 18:00 ZŠ Mendelova (15:30 – 16:45, 16:45 – 18:00)

Ročník 2011

Pondělí: 16:45 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství (2x tělocvična )

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství/Trampolíny

Ročník 2010

Úterý: 17:00 – 18:00 Schulhoffova UMT.

Středa: 15:30 – 17:00 Květnového vítězství/Trampolíny

Pátek: 15:30 – 17:30 Květnového vítězství (15:30-16:30,16:30-17:30)

Ročník 2009 + 2010

Pondělí: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Úterý: 15:30 – 16:30 ZŠ Květnového vítězství/Trampolín

Pátek: 15:30 – 17:00 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2009

Pondělí 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Úterý: 15:30 – 16:30 ZŠ Květnového vítězství/Trampolíny

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Pátek: 17:30 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství

Ročník 2008

Pondělí: 16:00 – 18:00 ZŠ Mendelova/Trampolíny (16:00-17:00,17:00-18:00)

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Ročník 2007 + 2008

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Mendelova/Trampolíny

Úterý: 16:00 – 17:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Ročník 2007

Pondělí: 16:00 – 18:00 ZŠ Mendelova/Trampolíny (16:00-17:00,17:00-18:00)

Středa: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Ročník 2006

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2005 + 2006

Pondělí: 18:00 – 19:00 ZŠ Mendelova/Trampolíny

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2005

Úterý: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství

Středa: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Mladší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Starší dorost

Pondělí: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 Háje UMT.

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 19:30 ZŠ Květnového vítězství


středa 23.10.2019 | Klub | Přečteno: 933

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

25.1.2020, 08:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
25.1.2020, 08:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Sparta Praha
Mladší žáci B (2008)
25.1.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2011)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2012)
25.1.2020, 11:20, Kolovraty
FC Háje – Vyžlovka
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 13:00, Braník
Braník – FC Háje
Muži A
25.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Dolní Chabry – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 14:00, Junior Strašnice
Poděbrady – FC Háje
Starší žáci A (2005)
26.1.2020, 09:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2013)
26.1.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje B – Vestec
Turnaj
26.1.2020, 13:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2014)
26.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Zbraslav – FC Háje
Turnaj
26.1.2020, 17:00, Loko Vltavín
Loko Vltavín – FC Háje
Starší žáci B (2006)
28.1.2020, 15:45, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)
31.1.2020, 10:00, Střešovice
Střešovice – FC Háje
Starší žáci B (2006)
1.2.2020, 09:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka A (2009)