Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Znovu vám přinášíme kompletní rozpis víkendových zápasů našeho klubu.

Během zápasů se vždy můžete občerstvit v naší kantýně (areál K Jezeru) nebo v našem stánku (areál Nad Přehradou).

Sobota 13.04.:

8:30 Mladší žáci A (2006) - Kyje (areál K Jezeru)

10:30 Muži A - Bohnice (areál K Jezeru)

14:00 Mladší žáci A (2006) - Liberec (areál Nad Přehradou)

14:00 Mladší žáci B (2007) - Liberec (areál Nad Přehradou)

Neděle 14.04.:

11:15 Mladší přípravka B (2011) - Admira (areál K Jezeru)

13:00 Mladší přípravka A (2010) - Admira (areál K Jezeru)

15:00 Mladší žáci B (2007) - Dolní Počernice (areál K Jezeru)

17:00 Muži B - Partisan Prague (areál K Jezeru)

Naše hráče můžete podpořit i na jiných hřištích.

Sobota 13.04.:

9:30 Neratovice-Byškovice - Starší žáci A (2004)

11:15 Neratovice-Byškovice - Starší žáci B (2005)

13:30 Vršovice - Mladší dorost

16:00 Turnaj JVL (ČAFC) - St. a Ml. žáci (2005+2006)

Neděle 14.04.:

9:00 Xaverov - Starší přípravka B (2009)

10:45 Xaverov - Starší přípravka A (2008)

13:30 Nusle - Starší žáci B (2005)

13:30 Starší přípravka A (2008) - Starší přípravka B (2009) (hřiště v ulici Schulhoffova)

14:45 Aritma - Starší dorost

16:30 Mladší přípravka A (2010) - Barrandov (hřiště v ulici Schulhoffova)

16:30 Mladší přípravka B (2011) - Braník dívky (hřiště v ulici Schulhoffova)

17:00 Chodov - Starší přípravka A (2008)


pátek 12.4.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 125

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

27.4.2019, 10:30, Troja T.
Troja – FC Háje
Muži A
27.4.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci A (2004)
27.4.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 10:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
St. a Ml. žáci (2005+2006)
28.4.2019, 12:00, Březiněves
Březiněves – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 12:30, Hrdlořezy T.
Bohemians – FC Háje
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 13:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci A (2006)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 14:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Barrandov
Starší přípravka A (2008)
28.4.2019, 15:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:15, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší žáci A (2004)
28.4.2019, 15:30, Chaplinovo nám.
Barrandov – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Cholupice
Starší přípravka B (2009)
28.4.2019, 17:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Muži B
28.4.2019, 17:00, Kačerov UMT.
Kačerov – FC Háje
Starší dorost