Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rubrika je opět tady!

Během zápasů se vždy můžete občerstvit v naší kantýně (areál K Jezeru) nebo v našem stánku (areál Nad Přehradou).

Sobota 11.05.:

10:30 Starší žáci A (2004) - Junior Děčín (areál Nad Přehradou)

12:15 Starší žáci B (2005) - Junior Děčín (areál Nad Přehradou)

14:30 Starší dorost - Union Strašnice (areál Nad Přehradou)

Neděle 12.05.:

11:30 Starší přípravka A (2008) - Střešovice (areál K Jezeru)

13:15 Starší přípravka B (2009) - Střešovice (areál K Jezeru)

15:00 Starší žáci A (2004) - Vršovice (areál K Jezeru)

17:00 Mladší dorost - TJ Praga (areál Nad Přehradou)

Naše hráče můžete podpořit i na jiných hřištích.

Sobota 11.05.:

17:00 Turnaj - St. a Ml. žáci (2005+2006)

Neděle 12.05.:

9:00 Braník - Mladší přípravka B (2011)

10:00 Slavia Praha - Starší žáci B (2005)

10:30 Střešovice - Mladší žáci A (2006)

10:30 Střešovice - Mladší žáci B (2007)

10:45 Braník - Mladší přípravka A (2010)

13:30 Starší přípravka A (2008) - Zvole (hřiště v ulici Schulhoffova)

15:00 Mladší přípravka B (2011) - Březiněves (hřiště v ulici Schulhoffova)

15:00 Mladší přípravka A (2010) - Braník (hřiště v ulici Schulhoffova)

17:00 Kyje - Muži A

17:00 Vršovice - Muži B

17:00 Koloděje - Mladší žáci B (2007)


pátek 10.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 116

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.5.2019, 19:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Muži A
25.5.2019, 10:00, Dolní Chabry
Turnaj – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
25.5.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci A (2004)
25.5.2019, 10:45, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
25.5.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci B (2005)
25.5.2019, 12:15, Tempo T.
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
25.5.2019, 14:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – FC Zličín
Starší dorost
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
26.5.2019, 10:45, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
26.5.2019, 13:00, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci B (2005)
26.5.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – FA Praha
Starší přípravka B (2009)
26.5.2019, 17:00, ČAFC T1 - Záběhlice
ČAFC B – FC Háje
Muži B
26.5.2019, 17:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – D. Počernice
Mladší dorost
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
26.5.2019, 17:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka B (2009)