Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rubrika je opět tady! :)

Během zápasů se vždy můžete občerstvit v naší kantýně (areál K Jezeru) nebo v našem stánku (areál Nad Přehradou).

Sobota 01.06.:

8:30 Mladší žáci A (2006) - Dukla JM (areál K Jezeru)

10:30 Muži A - SK Ďáblice (areál K Jezeru)

13:00 Starší přípravka A (2008) - Dukla JM (areál K Jezeru)

14:00 Mladší žáci A (2006) - Admira (areál Nad Přehradou)

14:00 Mladší žáci B (2007) - Admira (areál Nad Přehradou)

14:45 Starší přípravka A (2008) - Klánovice (areál K Jezeru)

Neděle 02.06.:

9:45 Mladší přípravka B (2011) - Dukla JM (areál K Jezeru)

11:30 Mladší přípravka A (2010) - Dukla JM (areál K Jezeru)

13:15 Mladší žáci B (2007) - Hrdlořezy (areál K Jezeru)

15:00 Starší žáci B (2005) - Chodov (areál K Jezeru)

17:00 Muži B - SK Ďáblice B (areál K Jezeru)

Naše hráče můžete podpořit i na jiných hřištích.

Sobota 01.06.:

9:30 Zvole - Starší přípravka B (2009)

9:30 Zvole turnaj - Předpřípravka B (2013)

10:00 Viktoria Žižkov - Starší žáci A (2004)

11:45 Viktoria Žižkov - Starší žáci B (2005)

15:00 FA Praha - Starší žáci A (2004)

17:00 Loko Vltavín - Mladší dorost

Neděle 02.06.:

17:00 Řeporyje - Starší dorost


pátek 31.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 259

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

17.9.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Starší přípravka A (2009)
21.9.2019, 09:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Xaverov
Muži A
21.9.2019, 09:00, Zbraslav
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2013)
21.9.2019, 11:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
Starší žáci A (2005)
21.9.2019, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
Starší žáci B (2006)
21.9.2019, 13:30, Kunratice T.
Kunratice – FC Háje
Mladší dorost
21.9.2019, 14:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci C (2005+2006)
21.9.2019, 16:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší dorost
22.9.2019, 09:15, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Mladší přípravka A (2011)
22.9.2019, 10:30, Zličín UMT.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
22.9.2019, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Jablonec
Mladší žáci A (2007)
22.9.2019, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Jablonec
Mladší žáci B (2008)
22.9.2019, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Mladší přípravka B (2012)
22.9.2019, 12:30, ČAFC UMT.
ČAFC – FC Háje
Starší žáci A (2005)
22.9.2019, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Chabry
Mladší žáci A (2007)
22.9.2019, 12:45, Braník
Braník dívky – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)
22.9.2019, 12:45, Braník
Braník dívky – FC Háje
Jihovýchodní liga