Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rubrika v krapet novém kabátu.

V našich areálech je pro vás vždy připravena možnost občerstvení.

Areál K Jezeru
Sobota 14.09.:

  • 10:00 Mladší žáci B (2008) - ČAFC
  • 11:45 Starší žáci A (2005) - Dukla JM
  • 13:30 Mladší dorost - Stodůlky

Neděle 15.09.:

  • 17:00 Starší žáci C (2005+2006) - Optimum sport

Areál Nad Přehradou
Sobota 14.09.:

  • 09:00 Starší dorost - Junior
  • 12:00 Předpřípravka A (2013) - Turnaj

Neděle 15.09.:

  • 16:30 Mladší dorost - FC Zličín

Areál v ulici Schulhoffova
Pátek 13.09.:

  • 17:00 Starší přípravka A (2009) - Čestlice

Sobota 14.09.:

  • 10:00 Mladší přípravka A (2011) - Tempo
  • 10:00 Mladší přípravka B (2012) - Braník dívky

Neděle 15.09.:

  • 16:30 Starší přípravka B (2010) - Březiněves

I na venkovních hřištích můžete naše borce podpořit!
Sobota 14.09.:

  • 10:30 Uhříněves - Muži A
  • 12:45 Braník - Mladší žáci A (2007)
  • 12:45 Braník - Mladší žáci B (2008)
  • 15:00 Partisan Prague - Muži B

Neděle 15.09.:

  • 12:30 Střešovice - Mladší přípravka A (2011)
  • 12:30 Střešovice - Mladší přípravka B (2012)
  • 13:30 Kyje - Mladší žáci B (2008)
  • 14:30 Cidlina - Starší žáci B (2006)
  • 17:30 Junior - Mladší žáci A (2007)

čtvrtek 12.9.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 206

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.10.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2012)
26.10.2019, 09:00, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Mladší dorost
26.10.2019, 10:00, Březiněves
Březiněves – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
26.10.2019, 10:15, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
26.10.2019, 10:15, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
26.10.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Štěrboholy
Muži A
26.10.2019, 11:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci A (2005)
26.10.2019, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2011)
26.10.2019, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci B (2006)
26.10.2019, 14:45, Na Vrších T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci A (2005)
28.10.2019, 10:45, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
28.10.2019, 12:30, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2010)
28.10.2019, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC B
Muži B
28.10.2019, 14:30, Suchdol T.
Suchdol – FC Háje
Mladší dorost
28.10.2019, 16:00, Zličín UMT.
FC Zličín – FC Háje
Starší dorost
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)