Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční přehled hájeckých zápasů.

V našich areálech je pro vás vždy připravena možnost občerstvení.

Areál K Jezeru

Sobota 05.10.:

  • 08:30 Mladší žáci B (2008) - SK Újezd P4
  • 11:15 Starší žáci A (2005) - Varnsdorf
  • 13:00 Starší žáci B (2006) - Varnsdorf
  • 15:30 Mladší přípravka A (2011) - Podolí

Areál Schulhoffova

Sobota 05.10.:

  • 09:30 Starší přípravka A (2009) - Hostivař
  • 11:00 Starší přípravka B (2010) - Zvole
  • 12:15 Mladší přípravka B (2012) - Podolí
  • 14:00 Mladší přípravka A (2011) - Mladší přípravka B (2012)

I na venkovních hřištích můžete naše borce podpořit!

Sobota 05.10.:

  • 10:30 Vršovice - Muži A
  • 10:45 Podolí - Starší dorost
  • 12:15 Dukla JM - Starší přípravka A (2009)
  • 12:30 Újezd P4 - Starší žáci C (2005+2006)
  • 12:30 Turnaj Zvole -Předpřípravka A (2013)
  • 14:00 Dukla JM - Starší přípravka B (2010)
  • 14:00 Dolní Chabry - Mladší žáci B (2008)
  • 15:00 Libuš - Mladší dorost

Neděle 06.10.:

  • 10:00 Újezd nad Lesy - Mladší žáci A (2007)
  • 11:30 Ďáblice - Starší žáci A (2005)
  • 14:00 Junior - Mladší žáci A (2007)
  • 14:00 Junior - Mladší žáci B (2008)
  • 16:00 Třeboradice - Muži B
  • 16:00 Březiněves - Mladší dorost

pátek 4.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 164

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.10.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2012)
26.10.2019, 09:00, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Mladší dorost
26.10.2019, 10:00, Březiněves
Březiněves – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
26.10.2019, 10:15, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
26.10.2019, 10:15, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
26.10.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Štěrboholy
Muži A
26.10.2019, 11:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci A (2005)
26.10.2019, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2011)
26.10.2019, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci B (2006)
26.10.2019, 14:45, Na Vrších T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci A (2005)
28.10.2019, 10:45, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
28.10.2019, 12:30, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2010)
28.10.2019, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC B
Muži B
28.10.2019, 14:30, Suchdol T.
Suchdol – FC Háje
Mladší dorost
28.10.2019, 16:00, Zličín UMT.
FC Zličín – FC Háje
Starší dorost
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)