Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční přehled hájeckých zápasů.

V našich areálech je pro vás vždy připravena možnost občerstvení.

Areál K Jezeru

Sobota 05.10.:

  • 08:30 Mladší žáci B (2008) - SK Újezd P4
  • 11:15 Starší žáci A (2005) - Varnsdorf
  • 13:00 Starší žáci B (2006) - Varnsdorf
  • 15:30 Mladší přípravka A (2011) - Podolí

Areál Schulhoffova

Sobota 05.10.:

  • 09:30 Starší přípravka A (2009) - Hostivař
  • 11:00 Starší přípravka B (2010) - Zvole
  • 12:15 Mladší přípravka B (2012) - Podolí
  • 14:00 Mladší přípravka A (2011) - Mladší přípravka B (2012)

I na venkovních hřištích můžete naše borce podpořit!

Sobota 05.10.:

  • 10:30 Vršovice - Muži A
  • 10:45 Podolí - Starší dorost
  • 12:15 Dukla JM - Starší přípravka A (2009)
  • 12:30 Újezd P4 - Starší žáci C (2005+2006)
  • 12:30 Turnaj Zvole -Předpřípravka A (2013)
  • 14:00 Dukla JM - Starší přípravka B (2010)
  • 14:00 Dolní Chabry - Mladší žáci B (2008)
  • 15:00 Libuš - Mladší dorost

Neděle 06.10.:

  • 10:00 Újezd nad Lesy - Mladší žáci A (2007)
  • 11:30 Ďáblice - Starší žáci A (2005)
  • 14:00 Junior - Mladší žáci A (2007)
  • 14:00 Junior - Mladší žáci B (2008)
  • 16:00 Třeboradice - Muži B
  • 16:00 Březiněves - Mladší dorost

pátek 4.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 366

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

2.6.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje – Tempo
Předpřípravka A (2013)
6.6.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Střešovice
Starší žáci B (2006)
7.6.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Neratovice - Byškovice
Mladší žáci B (2008)
7.6.2020, 12:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka A (2009)
7.6.2020, 14:00, Háje
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka B (2010)
7.6.2020, 16:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži A
7.6.2020, 16:00, Háje T.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)
7.6.2020, 16:00, Bohnice
Vyžlovka – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
7.6.2020, 18:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži B
8.6.2020, 16:00, Tempo
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)
9.6.2020, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Starší žáci B (2006)
11.6.2020, 15:30, Háje T.
FC Háje – Tempo
Starší přípravka B (2010)
13.6.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Hostivař
Starší žáci B (2006)
13.6.2020, 12:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
13.6.2020, 12:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka B (2010)
13.6.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyžlovka
Mladší žáci B (2008)
14.6.2020, 16:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2011)