Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Znovu vám přinášíme kompletní rozpis utkání hájeckých týmů. V sobotu večer nezapomeňte na Halloween v Kantýně na Hájích!

V našich areálech je pro vás vždy připravena možnost občerstvení.

Areál K Jezeru

Sobota 02.11.:

  • 08:30 Starší přípravka B (2010) - Střešovice
  • 10:15 Starší dorost - Libuš
  • 12:15 Starší přípravka A (2009) - Střešovice
  • 14:00 Mladší dorost - Čechie Smíchov
  • 16:15 Uhříněves - Mladší žáci A (2007)

Neděle 03.11.:

  • 08:30 Starší žáci A (2005) - Přední Kopanina
  • 10:30 Mladší žáci A (2007) - Roudnice nad Labem
  • 10:30 Mladší žáci B (2008) - Roudnice nad Labem
  • 14:00 Mladší dorost - Dukla JM

I na venkovních hřištích můžete naše borce podpořit!

Pátek 01.11.:

  • 17:00 Aritma - Mladší přípravka A (2011)
  • 17:00 Aritma - Mladší přípravka B (2012)

Sobota 02.11.:

  • 10:00 Ústí nad Labem - Starší žáci A (2005)
  • 10:00 Klánovice - Mladší žáci B (2008)
  • 11:45 Ústí nad Labem - Starší žáci B (2006)
  • 14:00 Ďáblice B - Muži B
  • 14:00 Turnaj JVL Hostivař - Starší přípravka (2009+2010)

Neděle 03.11.:

  • 11:00 Chodov - Starší žáci C (2005+2006)
  • 14:00 Ďáblice A - Muži A

pátek 1.11.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 324

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.2.2020, 18:30, Háje UMT.
FC Háje – Vyžlovka
Muži A
29.2.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2011)
29.2.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Háje B
Mladší přípravka B (2012)
29.2.2020, 10:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
Mladší přípravka A (2011)
29.2.2020, 15:30, Ďáblice
Bohnice – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
1.3.2020, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
1.3.2020, 09:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka A (2009)
1.3.2020, 09:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2010)
1.3.2020, 13:45, Kolín
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2006)
1.3.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Slivenec
Muži A
3.3.2020, 15:45, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)
7.3.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Nusle
Turnaj
7.3.2020, 09:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka A (2011)
7.3.2020, 11:00, Strahov UMT.
Sparta Praha – FC Háje
Předpřípravka B (2014)
7.3.2020, 11:20, Kolovraty
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
7.3.2020, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Turnaj
8.3.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje – Vyžlovka
Turnaj