Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Rozpis víkendových utkání.

Na domácích zápasech se nemusíte bát, že by vám chyběla možnost občerstvení.

Sobota 19.09.:

  • 08:30 Mladší žáci A (2008) - Dolní Chabry (K Jezeru)
  • 09:00 Xaverov - Starší žáci B (2007)
  • 10:15 Mladší dorost - Braník (K Jezeru)
  • 10:30 Muži A - Troja (Nad Přehradou)
  • 11:15 Xaverov - Starší žáci C (2006+2007)
  • 12:30 Mladší žáci B (2009) - Újezd nad Lesy (K Jezeru)
  • 14:30 Mladší přípravka A (2012) - Cholupice (K Jezeru)
  • 14:45 Podolí - Starší přípravka A (2010)
  • 16:00 Starší přípravka C (2010+2011) - ČAFC (K Jezeru)
  • 16:00 Starší přípravka C (2010+2011) - Smíchov (K Jezeru)
  • 16:30 Podolí - Starší přípravka B (2011)
  • 17:30 FAAZ - Mladší dorost

Neděle 20.09.:

  • 10:00 Roudnice nad Labem - Starší žáci A (2006)
  • 10:30 Mladší přípravka A (2012) - ČAFC (Schulhoffova)
  • 10:30 Mladší přípravka B (2013) - Braník dívky (Schulhoffova)
  • 12:00 Roudnice nad Labem - Starší žáci B (2007)
  • 12:45 Mladší přípravka A (2012) - Admira (K Jezeru)
  • 14:30 Mladší přípravka B (2013) - Admira (K Jezeru)
  • 16:00 Mladší žáci A (2008) - Střešovice (Nad Přehradou)
  • 16:00 Mladší žáci B (2009) - Střešovice (Nad Přehradou)
  • 16:30 Muži B - Kbely (K Jezeru)
  • 16:30 Přední Kopanina - Starší dorost
  • 16:30 Starší přípravka A (2010) - Vinoř (Schulhoffova)

pátek 18.9.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 255

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci A (2008)
24.10.2020, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Zbraslav
Starší přípravka A (2010)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Muži A
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci B (2009)
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci A (2008)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2012)
24.10.2020, 12:00, ZŠ Klausova UMT.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost
24.10.2020, 12:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci A (2006)
24.10.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2006+2007)
24.10.2020, 14:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci B (2007)
24.10.2020, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší žáci B (2009)
25.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2012)
25.10.2020, 09:00, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2011)
25.10.2020, 10:45, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2010)
25.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2013)
25.10.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
Muži B
25.10.2020, 14:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Mladší dorost