Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rozpis utkání. Hlavní pozornost je na utkání mužů A po 13 letech na trávě v areálu K Jezeru!!!

Sobota 11.9.:

  • 08:30 Mladší žáci B (2010) - Praga (Háje UMT.)
  • 09:00 Xaverov - Starší žáci C (2007+2008)
  • 10:00 Roudnice nad Labem - Starší žáci A (2007)
  • 10:15 Muži A - Xaverov (Háje tráva)
  • 12:00 Roudnice nad Labem - Starší žáci B (2008)
  • 12:30 Mladší přípravka A (2013) - Admira (Háje tráva)
  • 13:30 Starší dorost - Dukla B (Nad Přehradou tráva)
  • 14:00 Mladší přípravka B (2014) - Admira (Háje tráva)
  • 15:00 Starší přípravka A (2011) - Královice (Háje UMT.)
  • 15:15 Podolí - Starší přípravka A (2011)
  • 15:45 Mladší dorost - Dukla B (Nad Přehradou tráva)
  • 17:00 Podolí - Starší přípravka B (2012)

Neděle 12.9.:

  • 10:00 Mladší žáci A (2009) - Střešovice (Nad Přehradou tráva)
  • 10:00 Mladší žáci B (2010) - Střešovice (Nad Přehradou tráva)
  • 13:00 Mladší žáci A (2009) - Vršovice (Háje UMT.)
  • 14:45 Mladší dorost - Xaverov (Háje UMT.)
  • 17:00 Muži B - Partisan Prague (Háje UMT.)

pátek 10.9.2021 | Klub | Přečteno: 159

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

25.9.2021, 09:00, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2009)
25.9.2021, 09:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší přípravka A (2013)
25.9.2021, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci A (2009)
25.9.2021, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci B (2010)
25.9.2021, 10:00, Háje T.
FC Háje – Podolí
Mladší přípravka A (2013)
25.9.2021, 10:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Muži A
25.9.2021, 11:30, Háje T.
FC Háje – Podolí
Mladší přípravka B (2014)
25.9.2021, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Roudnice nad Labem
Starší dorost
25.9.2021, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Košíře
Starší přípravka A (2011)
25.9.2021, 14:00, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Starší žáci C (2007+2008)
25.9.2021, 15:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Roudnice nad Labem
Mladší dorost
26.9.2021, 09:00, Schulhoffova T.
Dukla JM – FC Háje
Starší přípravka A (2011)
26.9.2021, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
Starší žáci A (2007)
26.9.2021, 11:00, Schulhoffova T.
Dukla JM – FC Háje
Starší přípravka B (2012)
26.9.2021, 12:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
Starší žáci B (2008)
26.9.2021, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
Mladší žáci B (2010)
26.9.2021, 16:30, Třeboradice T.
Třeboradice B – FC Háje
Muži B