Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rozpis víkendových klání.

Pátek 29.04.:

  • 15:45 Mladší přípravka A (2013) - Královice (Háje UMT.)

Sobota 30.04.:

  • 08:30 Mladší žáci B (2010) - Dolní Počernice (Háje UMT.)
  • 10:00 Most-Souš - Starší žáci A (2007) 
  • 10:00 Neberte nám naši hru - Předpřípravka A (2015)
  • 10:15 Březiněves - Muži A
  • 10:15 Mladší dorost - Bílá Hora (Háje UMT.)
  • 10:30 Dolní Počernice - Starší žáci C (2007+2008)
  • 11:00 Admira - Starší přípravka A (2011)
  • 12:00 Most-Souš - Starší žáci B (2008)
  • 12:30 Mladší žáci A (2009) - Liberec (Nad Přehradou T.)
  • 12:30 Mladší žáci B (2010) - Liberec (Nad Přehradou T.)
  • 12:45 Admira - Starší přípravka B (2012)
  • 17:15 Xaverov - Mladší žáci A (2009)
  • 17:00 ČARODĚJNICE NA HÁJÍCH

Neděle 01.05.:

  • 10:15 Starší dorost - Česká lípa (Nad Přehradou T.)
  • 12:30 Mladší dorost - Česká lípa (Nad Přehradou T.)
  • 13:30 Mladší přípravka B (2014) - Hostivař (Háje T.)
  • 15:00 Mladší přípravka A (2013) - Hostivař (Háje T.)
  • 17:00 Hostivař - Muži B
  • 17:00 Starší přípravka A (2011) - Uhelné sklady (Háje UMT.)


pátek 29.4.2022 | Klub | Přečteno: 168

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.5.2022, 16:30, Háje T.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2014)
19.5.2022, 16:30, Háje T.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2013)
21.5.2022, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší žáci A (2009)
21.5.2022, 10:00, Areál FSJM T.
Most - Souš – FC Háje
Starší dorost
21.5.2022, 10:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
Starší žáci A (2007)
21.5.2022, 10:30, Háje T.
FC Háje – TJ Praga
Muži A
21.5.2022, 11:00, Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2009)
21.5.2022, 11:00, Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
Mladší žáci B (2010)
21.5.2022, 12:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
Starší žáci B (2008)
21.5.2022, 12:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
Starší žáci C (2007+2008)
21.5.2022, 12:15, Areál FSJM T.
Most - Souš – FC Háje
Mladší dorost
21.5.2022, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Xaverov
Mladší žáci B (2010)
21.5.2022, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Cholupice
Starší přípravka A (2011)
21.5.2022, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
Mladší přípravka A (2013)
22.5.2022, 10:30, Háje T.
FC Háje – Stodůlky
Mladší přípravka B (2014)
22.5.2022, 12:00, Háje T.
FC Háje – Stodůlky
Mladší přípravka A (2013)
22.5.2022, 13:30, Háje T.
FC Háje – Stodůlky
Starší přípravka A (2011)