Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rozpis víkendových zápasů.

Sobota 21.05.:

  • 08:30 Mladší žáci A (2009) - Kolovraty (Háje UMT.)
  • 10:00 Most-Souš - Starší dorost
  • 10:00 Litvínov - Starší žáci A (2007)
  • 10:30 Muži A - TJ Praga (Háje T.)
  • 11:00 Admira - Mladší žáci A (2009)
  • 11:00 Admira - Mladší žáci B (2010)
  • 12:00 Litvínov - Starší žáci B (2008)
  • 12:00 Stodůlky - Starší žáci C (2007+2008)
  • 12:15 Most-Souš - Mladší dorost
  • 13:00 Mladší žáci B (2010) - Xaverov (Háje UMT.)
  • 15:00 Starší přípravka A (2011) - Cholupice (Háje UMT.)
  • 16:30 Mladší přípravka A (2013) - Běchovice (Háje UMT.)

Neděle 22.05.:

  • 10:30 Mladší přípravka B (2014) - Stodůlky (Háje T.)
  • 12:00 Mladší přípravka A (2013) - Stodůlky (Háje T.)
  • 13:30 Starší přípravka A (2011) - Stodůlky (Háje T.)
  • 14:00 Nusle - Mladší dorost
  • 14:00 Neberte nám naší hru - Předpřípravka A (2015) (Kolovraty)
  • 14:00 Neberte nám naší hru - Předpřípravka B (2016) (Kolovraty)
  • 15:00 Starší přípravka B (2012) - Stodůlky (Háje T.)
  • 17:00 Muži B - Klánovice (Háje UMT.)


pátek 20.5.2022 | Klub | Přečteno: 616

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

2.10.2022, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2008+2009)
2.10.2022, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Klánovice
Starší přípravka A (2012)
2.10.2022, 16:00, Satalice UMT.
Satalice – FC Háje
Muži B
2.10.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
Mladší dorost
2.10.2022, 16:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci A (2010)
2.10.2022, 16:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci B (2011)
7.10.2022, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka B (2015)
8.10.2022, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Uhříněves
Mladší žáci A (2010)
8.10.2022, 10:30, Háje T.
FC Háje – Kyje
Muži A
8.10.2022, 13:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2014)
8.10.2022, 13:30, Zličín UMT.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
8.10.2022, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší přípravka A (2014)
8.10.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
Starší přípravka A (2012)
9.10.2022, 10:00, Areál Olympia T.
Slavia Hradec Králové – FC Háje
Starší dorost
9.10.2022, 10:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci A (2008)
9.10.2022, 10:00, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
9.10.2022, 12:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2009)