Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
O víkendu nám začíná zimní liga na Hájích!

Pátek 06.12.:

  • 18:00 Zeleneč - Mladší žáci B (2008) (zimní liga Xaverov)

Sobota 07.12.:

  • 08:30 Modřany - Čestlice (zimní liga Háje - K Jezeru)
  • 09:00 Háje Cup - Předpřípravka A (2013) (Sportovní hala Květňák)
  • 10:05 Zbraslav - Mladší žáci B (2008) (zimní liga Háje - K Jezeru)
  • 11:40 Mladší žáci A (2007) - Vyžlovka B (zimní liga Háje - K Jezeru)
  • 12:00 Admira - Starší žáci A (2005) (zimní liga Junior)
  • 13:00 Háje Cup - Předpřípravka B (2014) (Sportovní hala Květňák)
  • 13:15 Vyžlovka - Vestec (zimní liga Háje - K Jezeru)

Neděle 08.12.:

  • 08:25 Turnaj Na Fialce - Mladší žáci B (2008) (Říčany)
  • 08:30 Podolí - Starší žáci B (2006) (zimní liga Háje - K Jezeru)
  • 09:00 Háje Cup - Starší přípravka A (2009) (Sportovní hala Jedenáctka)
  • 09:00 Háje Cup - Starší přípravka B (2010) (Sportovní hala Jedenáctka)
  • 09:00 Háje Cup - Mladší přípravka A (2011) (Sportovní hala Jedenáctka)
  • 10:05 Dolní Chabry - Nusle (zimní liga Háje - K Jezeru)
  • 11:40 Starší žáci A (2005) - Vyžlovka (zimní liga Háje - K Jezeru)
  • 13:00 Háje Cup - Mladší přípravka A (2011) (Sportovní hala Jedenáctka)
  • 13:15 Modřany - Vestec (zimní liga Háje - K Jezeru)
  • 15:00 Starší přípravka A (2009) - Hostivař (areál K Jezeru)


pátek 6.12.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 219

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

22.1.2020, 15:30, Háje UMT.
FC Háje B – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 08:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
25.1.2020, 08:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Sparta Praha
Mladší žáci B (2008)
25.1.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2011)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2012)
25.1.2020, 11:20, Kolovraty
FC Háje – Vyžlovka
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 13:00, Braník
Braník – FC Háje
Muži A
25.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Dolní Chabry – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 14:00, Junior Strašnice
Poděbrady – FC Háje
Starší žáci A (2005)
26.1.2020, 09:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2013)
26.1.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje B – Vestec
Turnaj
26.1.2020, 13:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2014)
26.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Zbraslav – FC Háje
Turnaj
26.1.2020, 17:00, Loko Vltavín
Loko Vltavín – FC Háje
Starší žáci B (2006)
28.1.2020, 15:45, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)
31.1.2020, 10:00, Střešovice
Střešovice – FC Háje
Starší žáci B (2006)