Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Přinášíme vám další rozpis utkání. V čele s naší zimní ligou!

Zimní liga na Hájích

Sobota 18.01.:

  • 08:30 Zbraslav - Čestlice
  • 10:05 Mladší žáci A (2007) - Modřany
  • 11:40 Vyžlovka - Mladší žáci B (2008)
  • 13:15 Vestec - Vyžlovka B

Neděle 19.01.:

  • 08:30 Dolní Chabry - Starší žáci C (2005+2006)
  • 10:05 Starší žáci A (2005) - Podolí
  • 11:40 Modřany - Nusle
  • 13:15 Vestec - Vyžlovka

Ostatní utkání víkendu

Sobota 18.01.:

  • 08:30 Předpřípravka B (2014) - SK Slavia Praha (ZŠ Květnového vítězství)
  • 09:00 Kolovraty - Starší přípravka A (2009) (zimní liga Kolovraty)
  • 12:00 Petřín Plzeň - Starší žáci B (2006)
  • 17:00 Junior - Starší žáci A (2005)

Neděle 19.01.:

  • 08:30 Mladší žáci B (2008) - Xaverov (zimní liga Xaverov)
  • 09:30 Turnaj Tempo - Mladší přípravka A (2011)
  • 14:00 Tempo - Mladší přípravka B (2012)
  • 15:00 Starší přípravka A (2009) - Mladší přípravka A (2011)
  • 16:00 Kolovraty - Starší přípravka B (2010)


pátek 17.1.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 521

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.9.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Chabry
Mladší žáci A (2008)
19.9.2020, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci B (2007)
19.9.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší dorost
19.9.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Troja
Muži A
19.9.2020, 11:15, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Starší žáci C (2006+2007)
19.9.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
Mladší žáci B (2009)
19.9.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Cholupice
Mladší přípravka A (2012)
19.9.2020, 14:45, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší přípravka A (2010)
19.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Starší přípravka C (2010+2011)
19.9.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
Starší přípravka C (2010+2011)
19.9.2020, 16:30, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší přípravka B (2011)
19.9.2020, 17:30, Zličín T.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
20.9.2020, 10:00, Vědomice T.
Roudnice nad Labem – FC Háje
Starší žáci A (2006)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka A (2012)
20.9.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka B (2013)
20.9.2020, 12:00, Vědomice T.
Roudnice nad Labem – FC Háje
Starší žáci B (2007)
20.9.2020, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – Admira
Mladší přípravka A (2012)