Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
A znovu pro vás máme kompletní rozpis víkendových klání. K zimní lize se k nám vracejí i tradiční Háje Cupy. Tentokrát pro ty nejmenší.

Zimní liga na Hájích

Sobota 25.01.:

  • 08:30 Starší žáci C (2005+2006) - Vyžlovka
  • 10:05 Nusle - Vestec
  • 11:40 Podolí - Modřany
  • 13:15 Starší žáci A (2005) - Dolní Chabry

Neděle 26.01.:

  • 08:30 Čestlice - Vyžlovka B
  • 10:05 Mladší žáci B (2008) - Vestec
  • 11:40 Modřany - Vyžlovka
  • 13:15 Mladší žáci A (2007) - Zbraslav

Ostatní utkání víkendu

Sobota 25.01.:

  • 08:00 Ďáblice - Mladší žáci A (2007)
  • 08:30 Mladší žáci B (2008) - Sparta Praha (zimní liga Xaverov)
  • 09:00 Starší přípravka A (2009) - Braník dívky (Schulhoffova)
  • 10:30 Mladší přípravka A (2011) - Mladší přípravka B (2012)
  • 11:20 Starší přípravka A (2009) - Vyžlovka (zimní liga Kolovraty)
  • 13:00 Braník - Muži
  • 14:00 Poděbrady - Starší žáci A (2005) (zimní liga Junior)

Neděle 26.01.:

  • 09:00 Háje Cup 2013 - Předpřípravka A (2013) (sportovní hala Jedenáctka)
  • 13:00 Háje Cup 2014 - Předpřípravka B (2014) (sportovní hala Jedenáctka)
  • 14:30 SK Slavia Praha - Starší přípravka A (2009)
  • 17:00 Loko Vltavín - Starší žáci B (2006)


pátek 24.1.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 213

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

23.2.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Babice
Muži A
23.2.2020, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Čelákovice
Starší žáci B (2006)
26.2.2020, 18:30, Háje UMT.
FC Háje – Vyžlovka
Muži A
29.2.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2011)
29.2.2020, 10:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
Mladší přípravka A (2011)
29.2.2020, 15:30, Ďáblice
Bohnice – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
1.3.2020, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
1.3.2020, 09:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka A (2009)
1.3.2020, 09:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2010)
1.3.2020, 13:45, Kolín
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2006)
1.3.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Slivenec
Muži A
3.3.2020, 15:45, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)
7.3.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Nusle
Turnaj
7.3.2020, 09:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka A (2011)
7.3.2020, 11:00, Strahov UMT.
Sparta Praha – FC Háje
Předpřípravka B (2014)
7.3.2020, 11:20, Kolovraty
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
7.3.2020, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Turnaj