Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
neděle 27.8.2023
|
Klub
|
Přečteno: 2746
Individuální tréninky
11.4.2024 | Přečteno: 189
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 168
Čarodějnice 2024
26.3.2024 | Přečteno: 336
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 594
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 898
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 282
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 384
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 379
Shrnutí zimní ligy na Hájích
26.2.2024 | Přečteno: 378
Připrav se na jaro!
22.2.2024 | Přečteno: 317
Zimní liga na Hájích - finálový den
Zobrazit archiv
<
říjen 2020
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.10.2020, 17:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
42
:
18
Mladší přípravka A (2015)
2
ZÁPAS:
2.10.2020, 17:00, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
4
:
2
Starší žáci C (2008+2009)
3
ZÁPAS:
3.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
4
:
2
Mladší žáci B (2012)
3.10.2020, 08:30, Čechie Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
3.10.2020, 08:30, Čechie Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Jihovýchodní liga
3.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
4
:
2
Mladší žáci C (2010+2011)
3.10.2020, 09:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
6
:
0
Starší žáci B (2010)
3.10.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
1
:
4
Mladší dorost A
3.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Xaverov
3
:
1
Muži A
3.10.2020, 12:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
11
:
21
Starší přípravka B (2014)
3.10.2020, 12:45, Háje UMT.
FC Háje – SC Radotín
1
:
25
Starší přípravka A (2013)
3.10.2020, 13:00, Zvole
Zvole – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
3.10.2020, 14:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
5
:
10
Starší přípravka A (2013)
3.10.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
6
:
4
Mladší žáci B (2012)
3.10.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
4
:
4
Mladší žáci A (2011)
3.10.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
7
:
11
Mladší přípravka A (2015)
3.10.2020, 16:00, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
1
:
3
Starší dorost
3.10.2020, 16:15, Libuš T.
SK Libuš – FC Háje
4
:
2
Mladší dorost A
4
ZÁPAS:
4.10.2020, 10:00, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
4
:
3
Mladší žáci A (2011)
4.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
13
:
34
Mladší přípravka A (2015)
4.10.2020, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
4
:
0
Starší žáci A (2009)
4.10.2020, 14:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
41
:
8
Mladší přípravka B (2016)
4.10.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
2
:
3
Starší žáci B (2010)
4.10.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Partisan Prague
3
:
5
Muži B
5
6
ZÁPAS:
6.10.2020, 10:00, Motorlet
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
6.10.2020, 17:30, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2015)
6.10.2020, 17:30, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2016)
6.10.2020, 17:30, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Jihovýchodní liga
7
8
9
ZÁPAS:
9.10.2020, 17:15, ČAFC T.
ČAFC – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
9.10.2020, 19:00, Vladivostocká UMT.
FC Háje – Slavia dívky
1
:
15
Starší žáci C (2008+2009)
10
ZÁPAS:
10.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
15
:
0
Mladší žáci A (2011)
10.10.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
4
:
3
Mladší žáci B (2012)
10.10.2020, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
3
:
33
Mladší přípravka A (2015)
10.10.2020, 14:00, SC Radotín UMT.
SC Radotín – FC Háje
5
:
0
Mladší dorost A
10.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
36
:
24
Starší přípravka A (2013)
10.10.2020, 15:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Mladší žáci C (2010+2011)
10.10.2020, 15:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Jihovýchodní liga
10.10.2020, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
33
:
26
Starší přípravka B (2014)
11
ZÁPAS:
11.10.2020, 10:00, U Moniky UMT.
Chomutov – FC Háje
2
:
1
Starší žáci A (2009)
11.10.2020, 10:45, Háje UMT.
FC Háje – Bílá Hora
8
:
13
Starší přípravka A (2013)
11.10.2020, 12:00, U Moniky UMT.
Chomutov – FC Háje
4
:
0
Starší žáci B (2010)
11.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
10
:
50
Mladší přípravka A (2015)
11.10.2020, 13:30, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
1
:
4
Mladší dorost A
11.10.2020, 14:00, Modřany T.
Modřany – FC Háje
2
:
2
Starší žáci B (2010)
11.10.2020, 14:15, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
22
:
22
Mladší přípravka B (2016)
11.10.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Motorlet
3
:
7
Mladší žáci B (2012)
11.10.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Motorlet
3
:
9
Mladší žáci A (2011)
11.10.2020, 16:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
2
:
5
Starší dorost
11.10.2020, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
5
:
1
Muži B
12
13
14
15
16
17
ZÁPAS:
17.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Lochkov
Starší žáci B (2010)
17.10.2020, 09:00, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
17.10.2020, 09:30, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
17.10.2020, 10:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
17.10.2020, 10:00, Na Lukách
Vlašim – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
17.10.2020, 10:00, Na Lukách UMT.
Vlašim – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
17.10.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Březiněves
Mladší dorost A
17.10.2020, 10:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Muži A
17.10.2020, 11:00, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
17.10.2020, 13:00, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
17.10.2020, 13:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
17.10.2020, 14:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
17.10.2020, 14:30, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
18
ZÁPAS:
18.10.2020, 10:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Př. Kopanina
Mladší dorost A
18.10.2020, 11:15, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
18.10.2020, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Starší žáci A (2009)
18.10.2020, 13:00, ČAFC
ČAFC – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
18.10.2020, 13:30, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
18.10.2020, 13:30, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Jihovýchodní liga
18.10.2020, 14:00, Satalice UMT.
Satalice – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
18.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Braník dívky
Mladší přípravka A (2015)
18.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka B (2016)
18.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Braník dívky
Jihovýchodní liga
18.10.2020, 15:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Starší žáci B (2010)
18.10.2020, 15:30, Třeboradice T.
Třeboradice – FC Háje
Muži B
19
20
ZÁPAS:
20.10.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.10.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.10.2020, 17:00, Háje T.
FC Háje B – FC Háje
Jihovýchodní liga
21
22
23
24
ZÁPAS:
24.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci A (2011)
24.10.2020, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Zbraslav
Starší přípravka A (2013)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2015)
24.10.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Muži A
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci B (2012)
24.10.2020, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Varnsdorf
Mladší žáci A (2011)
24.10.2020, 12:00, ZŠ Klausova UMT.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost A
24.10.2020, 12:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci A (2009)
24.10.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2008+2009)
24.10.2020, 14:45, FK Baník Sokolov UMT.
Baník Sokolov – FC Háje
Starší žáci B (2010)
24.10.2020, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší žáci B (2012)
25
ZÁPAS:
25.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2015)
25.10.2020, 09:00, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
25.10.2020, 10:45, Braník T.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
25.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2016)
25.10.2020, 14:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Mladší dorost A
25.10.2020, 14:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší žáci B (2010)
25.10.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
Muži B
25.10.2020, 16:00, Zličín UMT.
FC Zličín – FC Háje
Starší dorost
26
27
ZÁPAS:
27.10.2020, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
27.10.2020, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
27.10.2020, 17:45, Vladivostocká UMT.
Slavia Praha – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
28
ZÁPAS:
28.10.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
Starší žáci B (2010)
28.10.2020, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci A (2009)
28.10.2020, 10:00, Suchdol T.
Suchdol – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
28.10.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Mladší dorost A
28.10.2020, 12:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci B (2010)
28.10.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
Starší přípravka A (2013)
28.10.2020, 13:00, Kolovraty T.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži B
28.10.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
Starší přípravka B (2014)
29
ZÁPAS:
29.10.2020, 15:30, Braník UMT.
Braník dívky – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
30
31
ZÁPAS:
31.10.2020, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
Mladší žáci C (2010+2011)
31.10.2020, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice B
Jihovýchodní liga
31.10.2020, 09:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Muži A
31.10.2020, 10:00, Klánovice UMT.
Klánovice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
31.10.2020, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Zvole
Starší přípravka C (2011+2012)
31.10.2020, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Starší přípravka C (2011+2012)
31.10.2020, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Zvole
Jihovýchodní liga
31.10.2020, 14:00, Klánovice T.
Klánovice – FC Háje
Muži B
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Zimní liga 23/24
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Individuální tréninky
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři