úterý 21.5.2019 | Lukáš Feňa, Pavel Rašplička | Přečteno: 71

Ročník 2009: Vlažný začátek / vlažný zápas

Nábory
2019
Letní kempy
2019
úterý 21.5.2019 | Petr Hartman | Přečteno: 70

Starší dorost: Boj o druhé místo skončil bez vítěze

pondělí 20.5.2019 | Filip Černík | Přečteno: 119

Ročník 2006: Čekání na poločas

pondělí 20.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 164

Muži B: Na vítězné vlně

pátek 17.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 132

S fotbalem do Háje

čtvrtek 16.5.2019 | Klub | Přečteno: 126

Rodinná výzva v Centrálním Parku

čtvrtek 16.5.2019 | Pavel Rašplička | Přečteno: 212

Muži B: Pátá výhra v řadě

čtvrtek 16.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 151

Ročník 2004: Vítězné retro dresy

středa 15.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 218

Ročník 2009: Něco bylo ve hvězdách

středa 15.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 197

Ročník 2006: Dvacet gólů pro Fandu!

středa 15.5.2019 | Pavel Meluzín | Přečteno: 102

Ročník 05/06: Další turnaj JVL

úterý 14.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 137

Ročník 2004: Už nám to zase střílí!

úterý 14.5.2019 | Michael Andronikov, Matěj Soucha | Přečteno: 134

Ročník 2008: Příprava na příští sezónu

úterý 14.5.2019 | Petr Hartman | Přečteno: 121

Starší dorost: Strašnicím jsme dali šestku

pondělí 13.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 208

Sportovní odpoledne na Hájích 25.5.

neděle 12.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 207

Fotbalpool: 2.kolo - výsledky

neděle 12.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 180

Ročník 2006: Zápasy druhých poločasů

Aktuality

13.5.2019

Trenérská schůze

V pondělí 13.05.2019 proběhne od 19h v Kantýně na Hájích trenérská schůze.
9.5.2019

Výběr U12

Háječtí hráči Tadeáš Ballon, Matěj Sobotka, Radek Chodora a Tomáš Hofman byli znovu nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U12.
29.4.2019

Zrušení tréninků

Ve středu 1.5. a 8.5. jsou z důvodu státních svátků zrušené tréninky.
29.4.2019

Výběr U10

Háječtí hráči Ondřej Tomášek a Filip Valo byli nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U10.
22.4.2019

Výběr U11

Háječtí hráči Lukáš Feigl a Matyáš Nikodým byli nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U11.
15.4.2019

Zrušení tréninků

V pátek 19.4. a v pondělí 22.4. jsou z důvodu velikonočních svátků zrušeny všechny tréninky mládeže na Hájích.
9.4.2019

Brankářské tréninky

Dnešním dnem začínají brankářské tréninky, které budou probíhat každé úterý na hřišti Schulhoffova od 17:30 do 18:40 hodin.

Kalendář akcí

listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  

Rozpis zápasů / Výsledky

24.5.2019, 19:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Muži A
25.5.2019, 10:00, Dolní Chabry
Turnaj – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
25.5.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci A (2004)
25.5.2019, 10:45, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
25.5.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci B (2005)
25.5.2019, 12:15, Tempo T.
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
25.5.2019, 14:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – FC Zličín
Starší dorost
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
26.5.2019, 10:45, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
26.5.2019, 13:00, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci B (2005)
26.5.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – FA Praha
Starší přípravka B (2009)
26.5.2019, 17:00, ČAFC T1 - Záběhlice
ČAFC B – FC Háje
Muži B
26.5.2019, 17:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – D. Počernice
Mladší dorost
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
26.5.2019, 17:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka B (2009)


Jihovýchodní liga - jaro 2019

Partneři