sobota 18.1.2020 | Lukáš Feňa | Přečteno: 80

Ročník 2009: Přátelské utkání s Tempem

Háje Cupy
2019/2020
Tréninky
zima
pátek 17.1.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 104

Se zimou do Háje

čtvrtek 16.1.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 123

Ročník 2009: Úvod do zimní ligy v Kolovratech

středa 15.1.2020 | Dáša Černá, Kristýna Špinková | Přečteno: 184

Mléko a mléčné výrobky nejen pro sportující děti

úterý 14.1.2020 | Matěj Soucha | Přečteno: 157

Ročník 2008: První utkání roku 2020

pondělí 13.1.2020 | Karel Moravec | Přečteno: 128

Ročník 2005+2006: První utkání v novém roce

sobota 11.1.2020 | Matěj Soucha | Přečteno: 204

SportFotbal: Vyzvedávání věcí

pátek 10.1.2020 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 160

Se zimou do Háje

čtvrtek 9.1.2020 | Dáša Černá | Přečteno: 161

Recepty: Dětský punč a müsli tyčinky

pondělí 6.1.2020 | Klub | Přečteno: 200

Spolupráce s fyzioklinikou pokračuje i v roce 2020

sobota 4.1.2020 | Klub | Přečteno: 367

Rozpis trampolín na leden a únor

úterý 24.12.2019 | Klub | Přečteno: 321

Tradiční vánoční dárek a přání

pondělí 23.12.2019 | Miroslav Navara | Přečteno: 277

Háje Cupy v roce 2019

pondělí 23.12.2019 | Daniel Beneš | Přečteno: 323

Ročník 2008: Přetahovaná na ZL

neděle 22.12.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 429

Muži A: Hodnocení podzimu 2019

neděle 22.12.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 384

Muži B: Hodnocení podzimu 2019

sobota 21.12.2019 | Josef Kostka | Přečteno: 288

Starší dorost: Hodnocení podzimu 2019

Aktuality

13.1.2020

Trenérská schůze

Ve čtvrtek 16.1. proběhne od 19:00 v Kantýně na Hájích trenérská schůze.
26.11.2019

Grassroots C licence

Minulý týden úspěšně absolvovali kurz a Grassroots C licenci získali háječtí trenéři Filip Černík, Lukáš Feňa, Ondřej Kára, Petr Mathauser a Jakub Šmíd.
24.11.2019

Trenérská schůze

Ve čtvrtek 12.12. se od 19:15h uskuteční závěrečná trenérská schůze roku 2019.
13.11.2019

Zrušení tréninků

Z důvodu odstávky elektřiny budou v úterý 19.11. zrušeny tréninky v tělocvičnách ZŠ Květnového vítězství a ve sportovní hale Jižní Město.
29.10.2019

Trenérská schůze

Ve čtvrtek 7.11. proběhne od 19:30 v Kantýně na Hájích trenérská schůze.
24.10.2019

Výběr U11

Háječtí hráči Michael Holý, Ondřej Jelínek a Jaroslav Votípka byli nominování do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U11.
21.10.2019

Zrušení tréninků

V období podzimních prázdnin na Jižním Městě (28.-30.10.) budou zrušeny tréninky předpřípravek, přípravek a mladších žáků.

Kalendář akcí

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

Rozpis zápasů / Výsledky

22.1.2020, 15:30, Háje UMT.
FC Háje B – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 08:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
25.1.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Vyžlovka
Turnaj
25.1.2020, 08:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Sparta Praha
Mladší žáci B (2008)
25.1.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2011)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2012)
25.1.2020, 11:20, Kolovraty
FC Háje – Vyžlovka
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 13:00, Braník
Braník – FC Háje
Muži A
25.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Dolní Chabry – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 14:00, Junior Strašnice
Poděbrady – FC Háje
Starší žáci A (2005)
26.1.2020, 09:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2013)
26.1.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje B – Vestec
Turnaj
26.1.2020, 13:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2014)
26.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Zbraslav – FC Háje
Turnaj
26.1.2020, 17:00, Loko Vltavín
Loko Vltavín – FC Háje
Starší žáci B (2006)
28.1.2020, 15:45, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)


Jihovýchodní liga - podzim 2019

Partneři