Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
neděle 7.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 152
Čarodějnice 2024
11.4.2024 | Přečteno: 170
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
26.3.2024 | Přečteno: 325
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 573
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 877
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 272
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 373
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 367
Shrnutí zimní ligy na Hájích
26.2.2024 | Přečteno: 366
Připrav se na jaro!
22.2.2024 | Přečteno: 305
Zimní liga na Hájích - finálový den
1.2.2024 | Přečteno: 723
Letní fotbalové kempy 2024
Zobrazit archiv
<
listopad 2019
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
17
:
14
Mladší přípravka A (2015)
1.11.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
30
:
7
Mladší přípravka B (2016)
2
ZÁPAS:
2.11.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
21
:
21
Starší přípravka B (2014)
2.11.2019, 10:00, Masarykova UMT.
Ústí nad Labem – FC Háje
8
:
4
Starší žáci A (2009)
2.11.2019, 10:00, Klánovice UMT.
Klánovice – FC Háje
3
:
2
Mladší žáci B (2012)
2.11.2019, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – SK Libuš
2
:
3
Starší dorost
2.11.2019, 11:45, Masarykova UMT.
Ústí nad Labem – FC Háje
5
:
1
Starší žáci B (2010)
2.11.2019, 12:15, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
39
:
22
Starší přípravka A (2013)
2.11.2019, 14:00, Ďáblice UMT.
SK Ďáblice B – FC Háje
2
:
1
Muži B
2.11.2019, 14:00, Hostivař
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
2.11.2019, 14:00, Hostivař
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
2.11.2019, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
22
:
0
Mladší dorost A
2.11.2019, 16:15, Háje UMT.
Uhříněves – FC Háje
3
:
3
Mladší žáci A (2011)
Halloween na Hájích 2019
(02.11.2019 18:30 - 02.11.2019 23:30)
Více informací o akci
3
ZÁPAS:
3.11.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Př. Kopanina
4
:
4
Starší žáci A (2009)
3.11.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
5
:
8
Mladší žáci A (2011)
3.11.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
5
:
12
Mladší žáci B (2012)
3.11.2019, 11:00, Chodov T.
Chodov – FC Háje
7
:
2
Starší žáci C (2008+2009)
3.11.2019, 14:00, Ďáblice T.
SK Ďáblice – FC Háje
3
:
0
Muži A
3.11.2019, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
4
:
2
Mladší dorost A
4
5
6
7
8
9
ZÁPAS:
9.11.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
2
:
6
Mladší žáci A (2011)
9.11.2019, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
9.11.2019, 09:00, Juliska UMT.
Dukla C – FC Háje
5
:
1
Starší žáci A (2009)
9.11.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
2
:
1
Muži A
9.11.2019, 11:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
8
:
5
Starší žáci B (2010)
9.11.2019, 14:30, Xaverov
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
10
ZÁPAS:
10.11.2019, 09:30, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
10.11.2019, 09:45, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
1
:
0
Starší dorost
10.11.2019, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
2
:
7
Mladší žáci B (2012)
10.11.2019, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Junior
1
:
1
Muži B
10.11.2019, 14:00, Dolní Počernice T1.
D. Počernice – FC Háje
2
:
0
Mladší dorost A
11
12
13
14
15
16
ZÁPAS:
16.11.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Uhříněves
2
:
2
Starší žáci A (2009)
16.11.2019, 09:00, SC Radotín UMT.
SC Radotín – FC Háje
5
:
2
Mladší žáci A (2011)
16.11.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Loko Vltavín
3
:
1
Starší dorost
16.11.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Bohnice
6
:
0
Mladší dorost A
16.11.2019, 13:30, ČAFC UMT.
ČAFC – FC Háje
1
:
0
Muži A
16.11.2019, 13:30, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
16.11.2019, 13:30, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
5
:
2
Mladší žáci B (2012)
16.11.2019, 14:00, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
10
:
0
Muži B
17
ZÁPAS:
17.11.2019, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
17.11.2019, 13:30, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka B (2018)
17.11.2019, 13:30, Horní Měcholupy
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2017)
17.11.2019, 14:00, Tempo
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
18
19
20
21
22
23
ZÁPAS:
23.11.2019, 09:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
23.11.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Benešov
2
:
5
Starší žáci B (2010)
23.11.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
Mladší žáci B (2012)
24
ZÁPAS:
24.11.2019, 08:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2016)
24.11.2019, 09:00, Braník
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
24.11.2019, 12:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2015)
25
26
27
28
29
30
ZÁPAS:
30.11.2019, 08:25, Na Fialce (Říčany)
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
30.11.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Břežany
5
:
3
Starší žáci B (2010)
30.11.2019, 11:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Podolí
4
:
8
Mladší žáci B (2012)
30.11.2019, 14:00, Hostivař
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
30.11.2019, 15:30, Junior Strašnice
Brandýs nad Labem – FC Háje
0
:
5
Starší žáci A (2009)
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Zimní liga 23/24
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Individuální tréninky
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři