pondělí 19.8.2019 | Jan Novák | Přečteno: 172

Muži A: Krutý výsledek

Nábory
2019
Tréninky
Srpen
2019
neděle 18.8.2019 | Klub | Přečteno: 187

Rozpis tréninků od 19.8. – 23.8.

úterý 13.8.2019 | Jan Novák | Přečteno: 369

Muži A: Dva hattricky a úspěšný start

úterý 6.8.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 322

Muži: Generálka před soutěží

pondělí 15.7.2019 | Renata Klíčová, Jiří Zvěřina | Přečteno: 300

Ročník 2007: Hodnocení jara 2019

pondělí 1.7.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 360

Muži: Hodnocení jara 2019

neděle 30.6.2019 | Josef Kostka | Přečteno: 348

Starší dorost: Hodnocení jara 2019

sobota 29.6.2019 | Josef Kostka | Přečteno: 298

Mladší dorost: Hodnocení jara 2019

pátek 28.6.2019 | Vladislav Volf | Přečteno: 384

Ročník 2005: Hodnocení jara 2019

čtvrtek 27.6.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 340

Ročník 2006: Hodnocení jara 2019

středa 26.6.2019 | Matěj Soucha | Přečteno: 316

Ročník 2008: Hodnocení jara 2019

středa 26.6.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 261

Ročník 2009: Hodnocení jara 2019

úterý 25.6.2019 | Miroslav Navara | Přečteno: 362

Ročník 2010: Hodnocení jara 2019

úterý 25.6.2019 | Filip Černík | Přečteno: 302

Ročník 2011: Hodnocení jara 2019

pondělí 24.6.2019 | Ondřej Kára | Přečteno: 291

Ročník 2012: Hodnocení jara 2019

pondělí 24.6.2019 | Pavel Eliáš | Přečteno: 275

Ročník 2013: Hodnocení jara 2019

pátek 21.6.2019 | Mikuláš Zbořil, QALO, Pavel Rašplička, Lukáš Feňa | Přečteno: 295

Ročník 2009: Třebíč ze čtyř úhlů

Aktuality

18.8.2019

Rozpisy zápasů

Ke všem soutěžním ročníkům byly nahrány aktuální rozpisy zápasů pro podzim 2019.
30.7.2019

Grassroots C licence

Na sklonku sezóny úspěšně absolvoval kurz a Grassroots C licenci získal hájecký trenér Jakub Kloboučník.
21.6.2019

Zakončení sezóny

V sobotu 22.6. od 14h proběhne turnaj rodičů. Po něm bude oficiálně zakončena sezóna 2018/2019.
11.6.2019

Metodický seminář

V pondělí 17.6. proběhne odpoledne na Hájích metodický seminář pro trenéry. Po něm bude následovat trenérská schůze od 20h.
9.6.2019

C licence

Haječtí trenéři Michal Blažek a Ondřej Machač o víkendu úspěšně absolvovali kurz a získali trenérskou C licenci.
4.6.2019

Finále výběrů U12

Do finále krajských výběrů byli za Prahu nominováni háječtí hráči Tadeáš Balon a Tomáš Hofman!
28.5.2019

Finále výběrů U13

Do finále krajských výběrů byl za Prahu nominován hájecký hráč Šimon Černý!

Kalendář akcí

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Rozpis zápasů / Výsledky

24.8.2019, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Spoje
Muži A
24.8.2019, 14:30, Kbely T.
Kbely – FC Háje
Starší dorost
25.8.2019, 10:00, Sokol Byškovice T.
Neratovice - Byškovice – FC Háje
Starší žáci A (2005)
25.8.2019, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci A (2007)
25.8.2019, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci B (2008)
25.8.2019, 11:45, Sokol Byškovice T.
Neratovice - Byškovice – FC Háje
Starší žáci B (2006)
25.8.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Muži B
28.8.2019, 17:30, Zličín UMT.
Prague Raptors – FC Háje
Muži A
31.8.2019, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci A (2005)
31.8.2019, 10:15, Tempo UMT.
Tempo – FC Háje
Muži A
31.8.2019, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy B – FC Háje
Muži B
31.8.2019, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci B (2006)
1.9.2019, 10:00, Stadion Letka T.
Liberec – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
1.9.2019, 10:00, Stadion Letka T.
Liberec – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
1.9.2019, 13:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2005+2006)
1.9.2019, 15:15, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší žáci A (2007)
1.9.2019, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – SK Ďáblice
Starší dorost


Jihovýchodní liga - jaro 2019

Partneři