sobota 20.4.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 67

Obvodní kolo turnaje McDonald’s Cup 2019

Tréninky jaro
Letní kempy
2019
sobota 20.4.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 83

Ročník 2006: Liberecký komplex překonán

pátek 19.4.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 49

2. ročník Mateřina Cupu na Praze 15

pátek 19.4.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 65

Ročník 2004: Zase ty penalty!

čtvrtek 18.4.2019 | Klub | Přečteno: 64

Přejeme krásné prožití velikonočních svátků

čtvrtek 18.4.2019 | Pavel Meluzín | Přečteno: 79

Ročník 05/06: První turnaj JVL na jaře

čtvrtek 18.4.2019 | Jaroslav Kuneš | Přečteno: 87

Ročník 2007: Zkřehlí zimou na těle, zahřátí na duši

čtvrtek 18.4.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 71

Ročník 2009: Přínosné utkání s ročníkem 2008

středa 17.4.2019 | Filip Černík | Přečteno: 81

Ročník 2011: Druhé jarní kolo Jihovýchodní ligy

středa 17.4.2019 | Ondřej Kára | Přečteno: 100

Ročník 2012: Přátelské utkání ve skvělé atmosféře

středa 17.4.2019 | Filip Černík | Přečteno: 137

Ročník 2006: Středeční výjezd

úterý 16.4.2019 | Michael Andronikov, Matěj Soucha | Přečteno: 165

Ročník 2008: Více takových soupeřů

úterý 16.4.2019 | Petr Hartman | Přečteno: 116

Starší dorost: Další jasná výhra

úterý 16.4.2019 | Filip Černík | Přečteno: 113

Ročník 2011: Další vyrovnané utkání

pondělí 15.4.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 183

Muži: Ztráta áčka a produktivní vítězné béčko

pondělí 15.4.2019 | QALO | Přečteno: 112

Ročník 2009: přesilovka, spící Růženky a "čumák"

pondělí 15.4.2019 | Martin Holý | Přečteno: 139

Ročník 2006: S odřenýma ušima

Aktuality

15.4.2019

Zrušení tréninků

V pátek 19.4. a v pondělí 22.4. jsou z důvodu velikonočních svátků zrušeny všechny tréninky mládeže na Hájích.
9.4.2019

Brankářské tréninky

Dnešním dnem začínají brankářské tréninky, které budou probíhat každé úterý na hřišti Schulhoffova od 17:30 do 18:40 hodin.
9.4.2019

Výběr U12

Háječtí hráči Tadeáš Ballon, Tomáš Hofman, Radek Chodora a Matěj Sobotka byli nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U12.
5.4.2019

Výběr U13

Hajecký hráč Šimon Černý je znovu nominován do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U13.
1.4.2019

Zdravotnický kurz

Ve středu 3.4. proběhne od 19h v Kantýně na Hájích základní zdravotnický kurz pro všechny trenéry.
23.3.2019

UEFA B licence

Dnes dopoledne složil hájecký trenér Mikuláš Zbořil závěrečné zkoušky a stal se držitelem trenérské UEFA B licence.
15.3.2019

Výběr U13

Hajecký hráč Šimon Černý je nominován do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U13.

Kalendář akcí

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Rozpis zápasů / Výsledky

27.4.2019, 10:30, Troja T.
Troja – FC Háje
Muži A
27.4.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci A (2004)
27.4.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 10:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
St. a Ml. žáci (2005+2006)
28.4.2019, 12:00, Březiněves
Březiněves – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 12:30, Hrdlořezy T.
Bohemians – FC Háje
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 13:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci A (2006)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 14:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Barrandov
Starší přípravka A (2008)
28.4.2019, 15:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:15, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší žáci A (2004)
28.4.2019, 15:30, Chaplinovo nám.
Barrandov – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Cholupice
Starší přípravka B (2009)
28.4.2019, 17:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Muži B
28.4.2019, 17:00, Kačerov UMT.
Kačerov – FC Háje
Starší dorost


Jihovýchodní liga - jaro 2019

Partneři