Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
neděle 27.8.2023
|
Klub
|
Přečteno: 2754
Individuální tréninky
11.4.2024 | Přečteno: 195
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 175
Čarodějnice 2024
26.3.2024 | Přečteno: 338
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 603
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 915
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 284
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 385
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 380
Shrnutí zimní ligy na Hájích
26.2.2024 | Přečteno: 380
Připrav se na jaro!
22.2.2024 | Přečteno: 318
Zimní liga na Hájích - finálový den
Zobrazit archiv
<
říjen 2018
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
2
3
4
ZÁPAS:
4.10.2018, 18:00, Šeberov UMT
AFK Šeberov – FC Háje
3
:
6
Starší dorost
5
6
ZÁPAS:
6.10.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Satalice
13
:
0
Mladší žáci A (2011)
6.10.2018, 08:30, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
21
:
8
Starší přípravka A (2013)
6.10.2018, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Březiněves
Mladší přípravka A (2015)
6.10.2018, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Barrandov
Mladší přípravka B (2016)
6.10.2018, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Březiněves
Jihovýchodní liga
6.10.2018, 10:00
VOLNÉ – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
6.10.2018, 10:15, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
3
:
5
Muži A
6.10.2018, 10:15, Háje UMT
FC Háje – SK Újezd P4
1
:
4
Mladší žáci B (2012)
6.10.2018, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Varnsdorf
3
:
4
Starší žáci B (2010)
6.10.2018, 11:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Zvole/Vrané
Starší přípravka B (2014)
6.10.2018, 12:15, Štěrboholy T.
FC Háje – Varnsdorf
4
:
1
Starší žáci A (2009)
6.10.2018, 12:30, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
17
:
25
Starší přípravka A (2013)
6.10.2018, 13:00, Újezd P4 UMT
SK Újezd P4 – FC Háje
2
:
4
Starší žáci B (2010)
6.10.2018, 14:15, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
31
:
10
Starší přípravka B (2014)
6.10.2018, 14:30, Dolní Chabry T.
Turnaj – FC Háje
Starší žáci (2008+2009)
6.10.2018, 14:45, Libuš T.
SK Libuš – FC Háje
1
:
1
Mladší dorost A
Zkrášlení Kantýny na Hájích
(06.10.2018 14:00 - 06.10.2018 23:00)
Více informací o akci
7
ZÁPAS:
7.10.2018, 10:00, Slivenec T.
Motorlet – FC Háje
10
:
2
Mladší žáci A (2011)
7.10.2018, 10:00, Slivenec T.
Motorlet – FC Háje
1
:
4
Mladší žáci B (2012)
7.10.2018, 11:00, Ďáblice UMT
SK Ďáblice – FC Háje
2
:
4
Starší žáci A (2009)
7.10.2018, 14:15, Háje UMT
FC Háje – Meteor
14
:
31
Mladší přípravka A (2015)
7.10.2018, 16:00, Třeboradice T.
Třeboradice B – FC Háje
3
:
0
Muži B
7.10.2018, 16:00, Háje UMT
FC Háje – Meteor
20
:
19
Mladší přípravka B (2016)
8
9
ZÁPAS:
9.10.2018, 17:15, Háje UMT
FC Háje – Slavia Praha
8
:
2
Starší žáci B (2010)
10
ZÁPAS:
10.10.2018, 17:00, Chodov T.
Chodov – FC Háje
2
:
8
Starší žáci A (2009)
11
ZÁPAS:
11.10.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Královice
1
:
5
Mladší žáci A (2011)
12
13
ZÁPAS:
13.10.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Dolní Břežany
4
:
2
Mladší žáci A (2011)
13.10.2018, 10:00, Vrané nad Vltavou
Zvole – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
13.10.2018, 10:00, Lidická T.
Karlovy Vary – FC Háje
2
:
3pen
Starší žáci A (2009)
13.10.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Kyje
2
:
1
Muži A
13.10.2018, 11:45, Lidická T.
Karlovy Vary – FC Háje
1
:
0
Starší žáci B (2010)
13.10.2018, 12:45, Háje UMT
FC Háje – Sokol Kolovraty
0
:
4
Mladší žáci B (2012)
13.10.2018, 14:00, Štěrboholy T.
FC Háje – Varnsdorf
2
:
4
Mladší žáci A (2011)
13.10.2018, 14:00, Štěrboholy T.
FC Háje – Varnsdorf
9
:
2
Mladší žáci B (2012)
13.10.2018, 14:30, Háje UMT
FC Háje – FA Praha
29
:
39
Mladší přípravka A (2015)
13.10.2018, 16:00, Střešovice UMT
Střešovice – FC Háje
2
:
3
Mladší dorost A
13.10.2018, 16:15, Háje UMT
FC Háje – FA Praha
55
:
24
Mladší přípravka B (2016)
14
ZÁPAS:
14.10.2018, 09:00, Chodov T.
FC Háje – Kačerov
8
:
2
Starší dorost
14.10.2018, 09:00, Braník UMT
Braník – FC Háje
24
:
24
Starší přípravka B (2014)
14.10.2018, 10:45, Braník UMT
Braník – FC Háje
24
:
25
Starší přípravka A (2013)
14.10.2018, 13:45, Háje UMT
FC Háje – Podolí
6
:
0
Starší žáci A (2009)
14.10.2018, 15:30, Háje UMT
FC Háje – Vršovice
1
:
5
Muži B
15
16
ZÁPAS:
16.10.2018, 16:45, Háje UMT
FC Háje – Vršovice
1
:
3
Starší žáci B (2010)
17
18
19
ZÁPAS:
19.10.2018, 16:30, ZŠ Klausova UMT
Motorlet – FC Háje
38
:
17
Mladší přípravka A (2015)
20
ZÁPAS:
20.10.2018, 08:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
6
:
1
Mladší žáci A (2011)
20.10.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
18
:
21
Starší přípravka A (2013)
20.10.2018, 09:00, Uhříněves UMT
Uhříněves – FC Háje
8
:
5
Starší přípravka A (2013)
20.10.2018, 10:00, ZŠ Klausova UMT
Motorlet – FC Háje
39
:
39
Mladší přípravka B (2016)
20.10.2018, 10:15, Háje UMT
FC Háje – Motorlet
14
:
35
Starší přípravka B (2014)
20.10.2018, 10:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
2
:
2
Muži A
20.10.2018, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
5
:
6
Starší žáci B (2010)
20.10.2018, 12:15, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
2
:
1
Starší žáci A (2009)
20.10.2018, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Př. Kopanina
3
:
1
Mladší dorost A
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
7
:
5
Mladší žáci A (2011)
20.10.2018, 14:30, Admira UMT
Admira – FC Háje
2
:
4
Mladší žáci B (2012)
20.10.2018, 15:30, Klánovice T.
Klánovice – FC Háje
1
:
1
Muži B
20.10.2018, 16:00, ČAFC UMT.
Turnaj – FC Háje
Starší žáci (2008+2009)
21
ZÁPAS:
21.10.2018, 08:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
3
:
1
Starší žáci A (2009)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka A (2013)
21.10.2018, 10:00, Schulhoffova UMT
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.10.2018, 11:30, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
21.10.2018, 15:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – FC Háje B
Jihovýchodní liga
21.10.2018, 15:30, Zlíchov T.
Zlíchov – FC Háje
0
:
3
Starší dorost
21.10.2018, 15:30, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.10.2018, 16:00, V Úžlabině UMT
Junior – FC Háje
5
:
2
Starší žáci B (2010)
21.10.2018, 16:30, Braník UMT
Braník – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
21.10.2018, 16:30, Braník UMT
Braník – FC Háje
Jihovýchodní liga
22
23
ZÁPAS:
23.10.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Sparta dívky
4
:
1
Starší žáci A (2009)
24
25
ZÁPAS:
25.10.2018, 16:00, Háje UMT
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
25.10.2018, 16:00, Háje UMT
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka A (2013)
25.10.2018, 16:00, Háje UMT
FC Háje – SK Újezd P4
20
:
3
Starší přípravka A (2013)
26
27
ZÁPAS:
27.10.2018, 08:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
0
:
2
Mladší dorost A
27.10.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Tempo
5
:
6
Mladší žáci A (2011)
27.10.2018, 09:15, SA Poliklinika T.
Chomutov – FC Háje
2
:
1
Starší žáci A (2009)
27.10.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Štěrboholy
1
:
3
Muži A
27.10.2018, 11:00, SA Poliklinika T.
Chomutov – FC Háje
6
:
0
Starší žáci B (2010)
27.10.2018, 11:00, Střešovice UMT
Střešovice – FC Háje
11
:
46
Starší přípravka A (2013)
27.10.2018, 12:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
3
:
3
Starší žáci A (2009)
27.10.2018, 12:45, Háje UMT
FC Háje – Koloděje
16
:
0
Mladší žáci B (2012)
27.10.2018, 13:00, Střešovice UMT
Střešovice – FC Háje
9
:
41
Starší přípravka B (2014)
27.10.2018, 13:30, Union Strašnice UMT
Union Strašnice – FC Háje
0
:
6
Starší dorost
28
ZÁPAS:
28.10.2018, 09:15, Háje UMT
FC Háje – Braník
31
:
3
Mladší přípravka B (2016)
28.10.2018, 11:00, Háje UMT
FC Háje – Braník
19
:
22
Mladší přípravka A (2015)
28.10.2018, 14:30, Háje UMT
FC Háje – ČAFC B
0
:
0
Muži B
28.10.2018, 14:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Roudnice nad Labem
9
:
3
Mladší žáci A (2011)
28.10.2018, 14:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Roudnice nad Labem
1
:
6
Mladší žáci B (2012)
29
30
31
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Zimní liga 23/24
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Individuální tréninky
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři