pátek 24.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 55

S fotbalem do Háje

Nábory
2019
Letní kempy
2019
čtvrtek 23.5.2019 | Michael Andronikov, Ondřej Machač | Přečteno: 84

Ročník 2008: Páteční koncentrace na Aritmě

čtvrtek 23.5.2019 | Klub | Přečteno: 127

Tréninky nově náborovaných

středa 22.5.2019 | Jaroslav Votípka | Přečteno: 110

Ročník 2009: Slunečné utkání

středa 22.5.2019 | Filip Černík | Přečteno: 88

Ročník 2011: Dvě neděle, čtyři zápasy a kopa gólů!

úterý 21.5.2019 | Lukáš Feňa, Pavel Rašplička | Přečteno: 116

Ročník 2009: Vlažný začátek / vlažný zápas

úterý 21.5.2019 | Petr Hartman | Přečteno: 111

Starší dorost: Boj o druhé místo skončil bez vítěze

pondělí 20.5.2019 | Filip Černík | Přečteno: 178

Ročník 2006: Čekání na poločas

pondělí 20.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 200

Muži B: Na vítězné vlně

pátek 17.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 146

S fotbalem do Háje

čtvrtek 16.5.2019 | Klub | Přečteno: 137

Rodinná výzva v Centrálním Parku

čtvrtek 16.5.2019 | Pavel Rašplička | Přečteno: 235

Muži B: Pátá výhra v řadě

čtvrtek 16.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 163

Ročník 2004: Vítězné retro dresy

středa 15.5.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 235

Ročník 2009: Něco bylo ve hvězdách

středa 15.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 221

Ročník 2006: Dvacet gólů pro Fandu!

středa 15.5.2019 | Pavel Meluzín | Přečteno: 116

Ročník 05/06: Další turnaj JVL

úterý 14.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 147

Ročník 2004: Už nám to zase střílí!

Aktuality

24.5.2019

C licence - doškolení

Včera se doškolení trenérské C licence zúčastnil hájecký trenér Ladislav Vizvari.
13.5.2019

Trenérská schůze

V pondělí 13.05.2019 proběhne od 19h v Kantýně na Hájích trenérská schůze.
9.5.2019

Výběr U12

Háječtí hráči Tadeáš Ballon, Matěj Sobotka, Radek Chodora a Tomáš Hofman byli znovu nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U12.
29.4.2019

Zrušení tréninků

Ve středu 1.5. a 8.5. jsou z důvodu státních svátků zrušené tréninky.
29.4.2019

Výběr U10

Háječtí hráči Ondřej Tomášek a Filip Valo byli nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U10.
22.4.2019

Výběr U11

Háječtí hráči Lukáš Feigl a Matyáš Nikodým byli nominováni do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U11.
15.4.2019

Zrušení tréninků

V pátek 19.4. a v pondělí 22.4. jsou z důvodu velikonočních svátků zrušeny všechny tréninky mládeže na Hájích.

Kalendář akcí

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
   

Rozpis zápasů / Výsledky

25.5.2019, 10:00, Dolní Chabry
Turnaj – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
25.5.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci A (2004)
25.5.2019, 10:45, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
25.5.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci B (2005)
25.5.2019, 12:15, Tempo T.
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
25.5.2019, 14:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – FC Zličín
Starší dorost
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
26.5.2019, 10:45, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
26.5.2019, 13:00, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci B (2005)
26.5.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – FA Praha
Starší přípravka B (2009)
26.5.2019, 17:00, ČAFC T1 - Záběhlice
ČAFC B – FC Háje
Muži B
26.5.2019, 17:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – D. Počernice
Mladší dorost
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
26.5.2019, 17:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka B (2009)
29.5.2019, 17:30, Tempo UMT.
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2006)


Jihovýchodní liga - jaro 2019

Partneři