Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
neděle 27.8.2023
|
Klub
|
Přečteno: 2746
Individuální tréninky
11.4.2024 | Přečteno: 189
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 168
Čarodějnice 2024
26.3.2024 | Přečteno: 336
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 594
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 898
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 282
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 384
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 379
Shrnutí zimní ligy na Hájích
26.2.2024 | Přečteno: 378
Připrav se na jaro!
22.2.2024 | Přečteno: 317
Zimní liga na Hájích - finálový den
Zobrazit archiv
<
květen 2019
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.5.2019, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Loko Vltavín
5
:
0
Mladší žáci A (2011)
1.5.2019, 12:15, Háje UMT.
FC Háje – Braník
26
:
24
Starší přípravka A (2013)
1.5.2019, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Braník
14
:
22
Starší přípravka B (2014)
1.5.2019, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
1
:
1
Starší žáci A (2009)
1.5.2019, 17:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Střešovice B
2
:
2
Mladší dorost A
2
3
4
ZÁPAS:
4.5.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Újezd P4
9
:
0
Starší žáci B (2010)
4.5.2019, 09:00, Motorlet UMT.
Motorlet – FC Háje
17
:
9
Starší přípravka A (2013)
4.5.2019, 09:00, Motorlet UMT.
Motorlet – FC Háje
20
:
20
Starší přípravka B (2014)
4.5.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
0
:
1
Muži A
4.5.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – TJ Praga
1
:
1
Starší žáci A (2009)
4.5.2019, 13:30, Mozartova T.
Jablonec – FC Háje
13
:
2
Mladší žáci A (2011)
4.5.2019, 13:30, Mozartova T.
Jablonec – FC Háje
1
:
7
Mladší žáci B (2012)
4.5.2019, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Uhříněves
8
:
5
Starší přípravka A (2013)
4.5.2019, 16:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Zlíchov
13
:
1
Starší dorost
5
ZÁPAS:
5.5.2019, 10:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
1
:
0
Starší žáci A (2009)
5.5.2019, 12:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
4
:
0
Starší žáci B (2010)
5.5.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Motorlet
31
:
40
Mladší přípravka B (2016)
5.5.2019, 14:30, Kopanina T.
Př. Kopanina – FC Háje
1
:
1
Mladší dorost A
5.5.2019, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Motorlet
34
:
41
Mladší přípravka A (2015)
5.5.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Třeboradice
1
:
0
Muži B
5.5.2019, 17:00, Satalice UMT.
Satalice – FC Háje
3
:
7
Mladší žáci A (2011)
5.5.2019, 17:00, Volné
FC Háje – VOLNÉ
Mladší žáci B (2012)
6
7
8
ZÁPAS:
8.5.2019, 09:00, Aritma
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
8.5.2019, 10:00, SK Roudnice
Roudnice nad Labem – FC Háje
0
:
9
Mladší žáci A (2011)
8.5.2019, 10:00, SK Roudnice
Roudnice nad Labem – FC Háje
8
:
4
Mladší žáci B (2012)
8.5.2019, 13:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Chomutov
6
:
3
Starší žáci B (2010)
8.5.2019, 14:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
8.5.2019, 14:45, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Chomutov
1
:
2
Starší žáci A (2009)
9
ZÁPAS:
9.5.2019, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
4
:
6
Mladší žáci A (2011)
10
ZÁPAS:
10.5.2019, 17:00, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
11
:
16
Starší přípravka A (2013)
11
ZÁPAS:
11.5.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Junior Děčín
9
:
0
Starší žáci A (2009)
11.5.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Junior Děčín
6
:
1
Starší žáci B (2010)
11.5.2019, 14:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Union Strašnice
6
:
0
Starší dorost
11.5.2019, 17:00, Kolovraty
Turnaj – FC Háje
Starší žáci (2008+2009)
12
ZÁPAS:
12.5.2019, 09:00, Braník T.
Braník – FC Háje
38
:
32
Mladší přípravka B (2016)
12.5.2019, 10:00, Slavia Praha UMT.
Slavia Praha – FC Háje
1
:
11
Starší žáci B (2010)
12.5.2019, 10:30, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
5
:
20
Mladší žáci A (2011)
12.5.2019, 10:30, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
0
:
10
Mladší žáci B (2012)
12.5.2019, 10:45, Braník T.
Braník – FC Háje
59
:
20
Mladší přípravka A (2015)
12.5.2019, 11:30, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
26
:
6
Starší přípravka A (2013)
12.5.2019, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Střešovice
34
:
22
Starší přípravka B (2014)
12.5.2019, 13:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Zvole
Jihovýchodní liga
12.5.2019, 13:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Zvole
Starší přípravka A (2013)
12.5.2019, 15:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Březiněves
Mladší přípravka B (2016)
12.5.2019, 15:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2015)
12.5.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
3
:
0
Starší žáci A (2009)
12.5.2019, 15:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník
Jihovýchodní liga
12.5.2019, 17:00, Kyje UMT.
Kyje – FC Háje
9
:
1
Muži A
12.5.2019, 17:00, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
2
:
4
Muži B
12.5.2019, 17:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – TJ Praga
8
:
5
Mladší dorost A
12.5.2019, 17:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
2
:
10
Mladší žáci B (2012)
13
Trenérská schůze
(13.05.2019 19:00 - 13.05.2019 21:00)
Více informací o akci
14
15
ZÁPAS:
15.5.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Aritma
16
:
29
Mladší přípravka A (2015)
16
17
ZÁPAS:
17.5.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
42
:
24
Starší přípravka A (2013)
17.5.2019, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
21
:
31
Starší přípravka B (2014)
18
ZÁPAS:
18.5.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Junior
0
:
8
Starší žáci B (2010)
18.5.2019, 10:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Jihovýchodní liga
18.5.2019, 10:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2015)
18.5.2019, 10:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2016)
18.5.2019, 10:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Motorlet
2
:
11
Mladší žáci A (2011)
18.5.2019, 10:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Motorlet
1
:
7
Mladší žáci B (2012)
18.5.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – TJ Praga
3
:
4
Muži A
18.5.2019, 11:00, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
7
:
1
Mladší dorost A
18.5.2019, 13:00, Braník
Braník – FC Háje
Jihovýchodní liga
18.5.2019, 13:00, Braník
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
18.5.2019, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
8
:
2
Starší přípravka A (2013)
19
ZÁPAS:
19.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
0
:
3
Starší žáci A (2009)
19.5.2019, 11:15, Háje UMT.
FC Háje – Aritma
25
:
19
Mladší přípravka B (2016)
19.5.2019, 11:45, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
3
:
2
Starší žáci B (2010)
19.5.2019, 12:45, Kopanina T.
Př. Kopanina – FC Háje
4
:
2
Starší žáci A (2009)
19.5.2019, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Klánovice
2
:
1
Mladší žáci B (2012)
19.5.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
5
:
5
Mladší žáci A (2011)
19.5.2019, 16:00, Chaplinovo nám.
Barrandov – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
19.5.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Klánovice
4
:
1
Muži B
19.5.2019, 18:00, V Úžlabině UMT.
Junior – FC Háje
3
:
3
Starší dorost
20
21
ZÁPAS:
21.5.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – FA Praha
46
:
9
Starší přípravka A (2013)
22
23
24
ZÁPAS:
24.5.2019, 18:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
13
:
6
Starší přípravka A (2013)
24.5.2019, 19:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
2
:
2
Muži A
25
ZÁPAS:
25.5.2019, 10:00, Dolní Chabry
Turnaj – FC Háje
Starší žáci (2008+2009)
25.5.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
0
:
4
Starší žáci A (2009)
25.5.2019, 10:45, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
5
:
3
Mladší žáci B (2012)
25.5.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
2
:
4
Starší žáci B (2010)
25.5.2019, 12:15, Tempo T.
Tempo – FC Háje
4
:
8
Mladší žáci A (2011)
25.5.2019, 14:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – FC Zličín
1
:
2
Starší dorost
Rodinná výzva v Centrálním Parku
(25.05.2019 10:00 - 25.05.2019 16:00)
Více informací o akci
Sportovní odpoledne na Hájích
(25.05.2019 13:00 - 25.05.2019 17:00)
Více informací o akci
26
ZÁPAS:
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
4
:
2
Mladší žáci A (2011)
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
1
:
10
Mladší žáci B (2012)
26.5.2019, 13:00, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
6
:
0
Starší žáci B (2010)
26.5.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – FA Praha
35
:
16
Starší přípravka B (2014)
26.5.2019, 17:00, ČAFC T1 - Záběhlice
ČAFC B – FC Háje
0
:
1
Muži B
26.5.2019, 17:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – D. Počernice
1
:
0
Mladší dorost A
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
26.5.2019, 17:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka B (2014)
27
ZÁPAS:
27.5.2019, 16:00, Eden aréna
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka B (2018)
28
29
ZÁPAS:
29.5.2019, 15:00, Eden aréna
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
30
31
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Zimní liga 23/24
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Individuální tréninky
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři