Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
neděle 27.8.2023
|
Klub
|
Přečteno: 2837
Individuální tréninky
11.4.2024 | Přečteno: 240
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 224
Čarodějnice 2024
26.3.2024 | Přečteno: 374
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 668
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 964
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 300
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 409
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 404
Shrnutí zimní ligy na Hájích
26.2.2024 | Přečteno: 402
Připrav se na jaro!
22.2.2024 | Přečteno: 338
Zimní liga na Hájích - finálový den
Zobrazit archiv
<
březen 2020
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.3.2020, 09:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka A (2013)
1.3.2020, 09:00, Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2014)
1.3.2020, 13:00, Braník
Braník – FC Háje
Mladší dorost A
1.3.2020, 13:45, Kolín
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2010)
1.3.2020, 14:00, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
4
:
4
Mladší žáci B (2012)
1.3.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Slivenec
3
:
3
Muži A
2
3
4
5
6
7
ZÁPAS:
7.3.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Nusle
Starší žáci C (2008+2009)
7.3.2020, 09:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka A (2015)
7.3.2020, 10:00, Radotín
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
7.3.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
3
:
0
Muži A
7.3.2020, 11:00, Strahov UMT.
Sparta Praha – FC Háje
Předpřípravka B (2018)
7.3.2020, 11:20, Kolovraty
Hostivař – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
7.3.2020, 12:40, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Starší žáci A (2009)
7.3.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Psáry
Starší dorost
8
ZÁPAS:
8.3.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje – Vyžlovka
Mladší žáci A (2011)
8.3.2020, 11:40, Háje UMT.
FC Háje – TJ Praga
Starší žáci A (2009)
8.3.2020, 14:30, Kyje UMT.
Kyje – FC Háje
7
:
1
Muži B
8.3.2020, 15:00, Braník
Braník – FC Háje
Starší žáci B (2010)
9
Trenérská schůze
(09.03.2020 19:30 - 09.03.2020 21:30)
Více informací o akci
10
11
12
13
14
ZÁPAS:
14.3.2020, 09:00, Kolovraty
FC Háje – Dobřejovice
Starší přípravka A (2013)
14.3.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
Muži A
14.3.2020, 12:30, Háje UMT.
Vestec – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.3.2020, 13:15, Háje UMT.
Radonice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.3.2020, 13:40, Ďáblice
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.3.2020, 15:30, Aritma
Aritma – FC Háje
Starší žáci B (2010)
14.3.2020, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Mladší žáci B (2012)
15
ZÁPAS:
15.3.2020, 08:30, Háje UMT.
Modřany – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
15.3.2020, 09:55, Háje UMT.
Vestec – FC Háje
Starší žáci A (2009)
15.3.2020, 13:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2016)
15.3.2020, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Chodov
Muži B
15.3.2020, 17:30, V Úžlabině UMT.
Junior – FC Háje
Starší dorost
16
17
18
19
20
ZÁPAS:
20.3.2020, 18:30, Praga UMT.
TJ Praga – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21
ZÁPAS:
21.3.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Motorlet
Starší žáci A (2009)
21.3.2020, 09:00, Mikulova UMT.
Kunratice – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
21.3.2020, 10:00, Spoje T.
Spoje – FC Háje
Muži A
21.3.2020, 10:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Háje B
Starší přípravka A (2013)
21.3.2020, 10:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Háje B
Starší přípravka B (2014)
21.3.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kbely
Starší dorost
22
ZÁPAS:
22.3.2020, 08:00, Tempo
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
22.3.2020, 08:00, Tempo
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
22.3.2020, 10:00, Sokol Zlatníky
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
22.3.2020, 11:00, Háje UMT.
FC Háje – Ústí nad Labem
Starší žáci A (2009)
22.3.2020, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Ústí nad Labem
Starší žáci B (2010)
22.3.2020, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
Mladší dorost A
22.3.2020, 15:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Muži B
23
24
25
26
27
ZÁPAS:
27.3.2020, 16:30, Roudnice UMT.
Roudnice nad Labem – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
27.3.2020, 16:30, Roudnice UMT.
Roudnice nad Labem – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
28
ZÁPAS:
28.3.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Junior
Mladší žáci A (2011)
28.3.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Starší přípravka B (2014)
28.3.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Muži A
28.3.2020, 11:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Zvole
Jihovýchodní liga
28.3.2020, 11:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Zvole
Starší přípravka A (2013)
28.3.2020, 11:00, Drahovice UMT.
Karlovy Vary – FC Háje
Starší žáci A (2009)
28.3.2020, 12:45, Drahovice UMT.
Karlovy Vary – FC Háje
Starší žáci B (2010)
28.3.2020, 12:45, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Starší žáci A (2009)
28.3.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Mladší žáci B (2012)
28.3.2020, 13:30, Háje UMT.
FC Háje – Ambassadors
Jihovýchodní liga
28.3.2020, 13:30, Háje UMT.
FC Háje – Ambassadors
Mladší žáci B (2012)
29
ZÁPAS:
29.3.2020, 08:45, Braník
Braník dívky – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
29.3.2020, 10:00, Tempo
Tempo – FC Háje
Jihovýchodní liga
29.3.2020, 10:00, Tempo
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
29.3.2020, 11:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Mladší žáci B (2012)
29.3.2020, 11:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Mladší žáci A (2011)
29.3.2020, 12:00, Ďáblice UMT.
SK Ďáblice – FC Háje
Starší dorost
29.3.2020, 13:45, Zličín UMT.
FC Zličín – FC Háje
Mladší dorost A
29.3.2020, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy B
Muži B
30
31
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Zimní liga 23/24
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Individuální tréninky
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři