ABC Braník – Ml.žáci A 4:2 (3:2)

V neděli nás čekal zápas jara, na který jsme se připravovali celý týden, 2x jsme trénovali na trávě, i tak nám to nepomohlo.
16.kolo v Ne 3.5.2015 10:15
Braník T.
Braník

Celou zimní přípravu se připravujeme na 3 zápasy, protože tato soutěž je o 4 týmech a ostatní jsou do počtu, a tam směřujeme naši přípravu, ale bohužel dnes jsme to nezvládli.

Hodnocení bude krátké, stručné a výstižné.

Nemůžeme byť úspěšní, když 4-5 hráčů základní sestavy podá průměrný a podprůměrný výkon. Nezopakovali jsme poctivý výkon, založený na poctivé defenzívě jako proti Vršovicím.

Udělali jsme velmi nevynucených chyb v defenzívě, a v ofenzívní části jsme nemohli najít recept na skvěle chytajícího brankáře domácích.

Zápas měl velmi dobrou úroveň, oba týmy k tomu přispěli svým pojetím hry, ale nám dnes nebylo souzené odvést si ani jen bod.

Z hlediska našeho herního výkonu jsme nepředvedli chuť po vítězství, jako by se patřilo na tým , který se chce stát vítězem celé soutěže.

S výkonem mě velmi potěšil L. Hakl, V. Žebrakovský, a V. Nevečeřal.

De facto máme po soutěži, protože nás čeká 6 zápasů, kde to bude otázka skóre, a na této úrovni jak jsem už vzpomínal jsou to tzv. zápasy o ničem.

Nic jdeme dále přeorientujeme se na velké hřiště, odehrajeme pár přátelských zápasů na 10+1, budeme si zvykat na nový herní systém, připravíme se na turnaj v Německu, kde by jsme si chtěli vyzkoušet konfrontaci s Evropou. A hlavně potřebujeme doplnit kádr, to je úloha č. 1.....

Sestava: Balvín – Jun, Gill – Hůlka, Coulibaly, Nevečeřal -Hartman, Hakl - -- Lebeda, Žebrakovský, Vondrouš, Steklý

Góly:

Lebeda