ABC Braník – Starší přípravka 2006

Ve čtvrtek jsme odehráli další soutěžní utkání. Předehrávali jsme z důvodu odjezdu kluků z Mendelky na ŠVP. Jelikož v týdnu všichni na zápas nemohli, doplnili jsme sestavu hráči z ročníku 2007.
14.kolo v Čt 14.4.2016 17:00
Braník T
Braník

Utkání rozhodla první čtvrtina. Na jednom z hřišť jsme obdrželi 9 branek. Zde nám dělala hodně problémy rozehrávka od brány, kdy si hráči v poli nedostatečně nabíhali. Navíc, když dostanete rychlé 4 branky, dostane se Vám to do hlavy. Aktivní hráči Braníku toho dokázali využít. V dalších čtvrtinách se na tomto hřišti hrál vyrovnaný zápas, kdy jsme čtvrtiny prohrávali o dvě či tři branky.

Na druhém hřišti byla situace odlišná. Také se zde hrál vyrovnaný zápas, ale dokázali jsme se efektivněji prosazovat a střílet branky. Soupeř v polovině zápasu hřiště vyměnil, ale naše hra se nezměnila. Hráli jsme aktivně a dařila se nám kombinace. Na tomto hřišti jsme dokázali soupeře přehrávat.

Velké poděkování si zaslouží hráči z ročníku 2007, kteří ukázali velký potenciál. Navzdory výsledku se mi výkon hráčů líbil. Takto těžký zápas nás posune dál, většina hráčů si poradila s rychlostí a nasazením, který tento zápas měl.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš F., Domša, Goikoetxea, Konečný, Kubánek, Limberg, Málek, Slavík, Stříbrský, Štěpánek, Trnka, Zlatuška, Hoffman, Janováč, Svoboda, Chodora.

čtvrtek 14.4.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 6685