Aritma – Starší přípravka 2006

V pátečním odpoledni jsme odehráli naše druhé utkání. Pro zápas přípravek to není vhodný čas, navíc když musíte cestovat přes celou Prahu. Z těchto i jiných důvodů nám chybělo pět hráčů, co obvykle nastupují v této soutěži.
2.kolo v Pá 11.9.2015 17:00
Aritma UMT
Aritma

Zmínil jsem to proto, že jsem vzal na zápas některé hráče, kteří ještě nezvládají držení pozic a nový herní systém je pro ně také novinkou. Rozcvičku si kluci zorganizovali sami. Já jsem jen zmínil, že utkání začíná právě už rozcvičkou a ať k tomu podle toho přistoupí.

Tuto soutěž hrajeme na dvě hřiště. V tomto zápase jsme na jednom hřišti hráli vyrovnaně a na druhém nás soupeř přehrával.

Ve chvíli, kdy jsme zrychlili rozehrávku a chtěli rychle zaútočit, dostávali jsme se do šancí. V prvních dvou čtvrtinách nám vycházela naše aktivita a napadání. Soupeř také velmi rychle napadal. V okamžiku, když jsme si pomohli nahrávkou, dokázali jsme tomu čelit. Ovšem z větší části, to někteří hráči brali hodně na sebe a o míče často přicházeli.

Potřebujeme rychleji reagovat na situace při hře a rychleji pracovat s míčem. Dokážeme hru roztáhnout, jen nám chybí větší pohyb při nabíhání. V zápase jsme ztráceli především v soubojích. Když už jsme soupeře doběhli, běželi jsme v klidu vedle něj a nechali ho vystřelit. Při tréninku nebo v zápase proti trenérům jsou kluci mnohem důraznější a umí míč vybojovat, chce to jen přenést i do zápasu.

Utkání to bylo velmi náročné. Ukázalo nám to na čem hlavně zapracovat. Po prázdninách bojujeme trochu s přístupem v tréninku a jak je vidět, odráží se to i v zápasech.

Zápasu se zúčastnili: Řízek, Miky, Masíčko, Hadrabič, Míra, Bertík, Fíla Bartoš, Dravec Fíla, Mára, Honzík, Vojta Zlatník, Matěj, Míša, Adam

pátek 11.9.2015 | Jan Špinka | Přečteno: 6968