Chodov – Starší přípravka 2006

V pátek jsme nastoupili k prvnímu jarnímu utkání v další soutěži, kterou hrajeme. Hrajeme ji společně s naším ročníkem 2005 a většinou má každý ročník zastoupení 5 – 6 hráčů. K pátečnímu utkání jsme to neměli daleko, hráli jsme proti sousedům z Chodova.
14:6
10.kolo v Pá 22.4.2016 17:00
Chodov T
Chodov

Zápas rozhodla první čtvrtina. Nedokázali jsme si poradit s důrazem a aktivitou hráčů soupeře. Měli jsme těžké nohy a pohyb na hřišti byl velmi vlažný. Po rychlých brankách jsme byli otrávení a chuť hrát neměl skoro nikdo z hráčů. O pauze jsme si povídali o hře a shodli jsme se, že je dostatek času na to se zápasem něco udělat. V dalších čtvrtinách jsme svou hru zlepšili. Vše záviselo na našem pohybu a nasazení. V soubojích jsme, ale ztráceli celý zápas. I přesto jsme svou kombinační hrou a individuálními akcemi dokázali soupeře překonávat a před poslední čtvrtinou jsme se střelecky přiblížili. V zakončení jsme měli často i smůlu, když jsme několikrát zasáhli brankovou konstrukci. Během zápasu bylo vidět zajímavé řešení několika situací ve hře.

V poslední čtvrtině jsme dostali branky jen kvůli tomu, že jsme se po ztrátě míče nevraceli. Některým hráčům bylo asi jedno, že jeho tým obdrží branku. Vítězství si soupeř zasloužil hlavně za bojovnost, kterou v zápase předvedl. My jsme byli možná lepší v technice, ale v soubojích jsme propadli.

Zápasu se zúčastnili: Brunovský, Bartoš F., Goikoetxea, Málek, Lacko, Zlatuška, Moravec, Limberg, Danda, Lelkes