Dukla JM - Starší přípravka 2006

V sobotu nás čekalo předposlední utkání v podzimní části soutěže. Poprvé v sezóně se nám povedlo nastoupit v plné sestavě. Letos na podzim jsme s nominací v této soutěži trochu bojovali, neboť ideálně potřebujete na zápas 16 hráčů, pro které bude mít zápas smysl a něco jim může dát.
19:14
9.kolo v So 5.11.2016 09:15
Schulhoffova T
Dukla JM

Páteční, předzápasový trénink se vedl ve vysokém tempu. Jen u hráčů, kteří se vraceli po delší absenci byla vidět nerozehranost. Na zápas se všichni těšili a měli velkou chuť.

Ráno na srazu v areálu Schulhoffova, bez upozornění dopředu, jsme byli posláni převléknout se do šaten místního squaspointu, kde jsme byli společně se zákazníky tohoto podniku dohromady. To bylo první překvapení, druhé bylo menší hřiště, které nahrávalo k častým kontaktům, které nám dlouhodobě nesvědčí a nedostáváme se tolik k technické hře.

Nyní k samotnému utkání. Zápas jsme začali přesně tak, jak jsme chtěli. Ovládali jsme míč, byli jsme aktivní na soupeřově polovině a vytvářeli si šance. První čtvrtinu jsme předváděli hru, kterou se chceme prezentovat. Začátek druhé čtvrtiny byl podobný. Na prvním hřišti jsme dali další čtyři branky a fotbal nás bavil. Pak jsme, ale dostali jednoduchou branku z rozehrávky a najednou se nám vše rozsypalo.

V dalších čtvrtinách se hrál hodně soubojový fotbal a my jsme se dostávali málo do šancí. V prvních dvou čtvrtinách jsme vstřelili na prvním hřišti dohromady 9 branek a v těch následujících jsme branku vstřelit nedokázali, a to rozhodlo zápas. Sice jsme na tomto hřišti vyhráli celkově 9:8, ale dohromady s druhým hřištěm to na výhru nestačilo. Neboť na druhém hřišti nás soupeř přehrával, těžil z přímých kopů a z naší špatné rozehrávky od brány.

Je pravda, že už 3. zápas stavíme jedno hřiště trochu silnější oproti tomu druhému. Silnější hřiště se prezentuje útočným fotbalem a soupeře často přehrává, druhé hřiště hledá své tahouny a má to nyní těžší. Kluci dokáží hrát vyrovnaně, ale často najednou vypnou, dostanou rychlé branky a na zbytek zápasu je to ovlivní.

Fotbal se hraje na branky a soupeř jich dal v sobotu více, tudíž vyhrál zaslouženě. My se budeme v tréninku dál pilně připravovat a pokusíme se vyhrát hned v dalším zápase.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Holý, Hadraba, Konečný, Kubánek, Limberg, Lacko, Málek, Pechanec, Oráč, Slavík, Stříbrský, Štěpánek, Trnka, Zlatuška