Starší žáci (2008+2009)

Ročník 05/06: První zápas v novém roce

V neděli jsme nastoupili k prvnímu zápasu v novém roce. Jednalo se o zápas v rámci zimní ligy na Hájích.
6:1
(3:1)
v Ne 13.1.2019 14:50
Vestec

Zápas pro nás začal velmi špatně po pár minutách jsme prohrávali o tři branky a nám se nedařilo soupeře ohrozit. Nebyli jsme pod větším tlakem, spíš se bojovalo uprostřed hřiště a tam byl soupeř lepší, důraznější a jistější. Dokázal si poradit a snadno naším středem procházel. Trochu jsme se začali obávat debaklu ale naštěstí jsme poté začali hrát i my a hra se vyrovnala. Dokonce jsme do poločasu snížili na 3:1, ale to bylo bohužel vše.

Hra byla dál vyrovnaná a vypracovali jsme si i několik šancí, bohužel jsme již branku nepřidali a soupeř ještě přidal tři. Nicméně se nám podařilo hru vyrovnat. Příčiny naší porážky byly asi tyto: pomalejší nástup, málo pohybu, soupeř naše hráče snadno obcházel (nedůraz v soubojích a následné nenavázání na souboj), špatné vracení se a na můj vkus málo snahy o roztažení hřiště a také málo kombinace. Nicméně měly jsme několik šancí, kde jsme mohli zápas zdramatizovat a pár hezkých fotbalových momentů. Závěrem musím pochválit nováčky, kteří se uvedli vcelku dobře na svůj debut.

Nakonec ještě dodám, že se jistě projevilo, že soupeř byl již určitě dále s přípravou na sezonu.