Ročník 2006: Jaro začíná!

V neděli jsme zahájili jarní část v žákovské lize. Na Hájích jsme přivítali Duklu Praha.
13.kolo v Ne 31.3.2019 13:30
Háje UMT.
Dukla

Odehráli jsme velmi náročné utkání, první kolo je vždy specifické, je třeba si opět navyknout na ligové tempo. Během zápasu se nám povedlo několik hezkých kombinací, většina našich hráčů byla odvážná. Soupeř byl v zakončení velmi nekompromisní a potrestal každé naše zaváhání.

Kluci však po celý zápas bojovali a odměnou jim byla závěrečná branka. Po faulu na našeho útočníka se kopala penalta, kterou jsme dokázali úspěšně proměnit. Výsledkově se zápas zdá jednoznačný, ale za rok a půl jsme udělali velký posun. S Duklou jsme se snažili hrát po zemi, vymýšlet zajímavé akce a být kreativní. Tým složený z hájeckých odchovanců odehrál zápas se ctí a nyní se připravuje na další utkání na Žižkově, kde bude chtít zabojovat o vítězství.

Děkujeme rodičům za fandění během celého zápasu!

neděle 31.3.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1826