Ročník 2006: Jedenáct statečných

Po velmi vydařené zimní přípravě nás na začátku jara trápí zranění či nemoci a výjimkou nebylo ani utkání na Žižkově.
5:2
(3:1)
14.kolo v Ne 7.4.2019 09:15
Pražačka UMT.
FK Viktoria Žižkov
Diváci: 40,

Před zápasem jsme měli 5 zraněných a během rozcvičky přibyl další. Utkání se nám tak zkomplikovalo než vlastně doopravdy začalo. V zápase nám nevyšly začátky třetin, neboť v obou jsme rychle inkasovali. Po obdržené brance jsme začali hru vyrovnávat a na konci první třetiny jsme z penalty vyrovnali na 1:1.

V zápase se nám podařila ještě další standartní situace, prosadili jsme se po zemi k tyči z přímého kopu. V utkání jsme měli úseky, kdy jsme soupeře dokázali přehrávat a udržet hru na útočící polovině, ovšem branky jsme z tohoto tlaku nevstřelili. Kluci bojovali až dokonce a do poslední chvíle se nevzdávali, závěrečné inkasované branky byly jen výsledkem nedostatku sil. Věřím, že se brzy dáme zdravotně dohromady a budeme v útoku nebezpečnější.