Ročník 2006: "Na jaře nám to šlape"

V sobotním odpoledni jsme v domácím prostředí přivítali Admiru Praha. Ve čtvrtek jsme se utkali na turnaji v pražském Edenu, kde jsme hráli 6+1 na jedno hřiště a soupeře jsme porazili.
18.kolo v So 20.5.2017 14:45
Háje UMT
Admira

Věděli jsme, že nás dnes čeká náročné utkání, vzhledem k podzimnímu utkání na dvě hřiště. Od začátku se hrál útočný fotbal na obě strany. Na každém hřišti mužstva zahazovala množství šancí.

Dnes jsme trochu bojovali s nasazením a fyzičkou. V tréninkovém procesu máme pořád rezervy v intenzitě. To se projevuje následně i v zápasech, kdy v posledních minutách každé čtvrtiny začneme fyzicky odpadat a projevuje se to hlavně v soubojích a v přepínání z útoku do obrany.

Opět jsme se přesvědčili o tom, že můžeme hrát vyrovnané zápasy s kýmkoliv, pokud hrají kluci na maximum a k tomu dodržují určité taktické náležitosti, které se již ve starší přípravce objevují.

Ve čtvrtek na turnaji jsme trochu bojovali s koncovkou a to se přeneslo i na tento zápas. Ve vyložených šancích nejsme dostatečně chladnokrevní a akce nedotahujeme do zdárného konce. Více se v tréninku zaměříme na zakončení pod tlakem.

Kluci odehráli velmi dobré utkání a opět potvrdili, že jdou na jaře s výkony nahoru.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Chodora, Konečný, Lacko, Limberg, Oráč, Pechanec, Slavík, Stříbrský, Šilhánek, Trnka, Zlatuška.

sobota 20.5.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 1629