Ročník 2006: Podceňovat soupeře se nevyplácí

Ve slunečném sobotním dopoledni jsme odehráli utkání proti Podolí. Hřiště jsme opět rozdělili vyrovnaně. Od začátku utkání jsme si chtěli jít za vítězstvím, což se úplně nepovedlo.
13:33
(6:18)
17.kolo v So 13.5.2017 09:00
Podolí T.
Podolí
Diváci: 30,

Kluci měli v hlavách nejspíše předešlé utkání a mysleli si, že to dnes bude snadné. Opak byl pravdou, když jsme na prvním hřišti prohráli 1. čtvrtinu 3:0. Během prvních 17. minut jsme sice měli značnou převahu, ale nedokázali jsme rychle a přesně zakončovat. Dále jsme také jednoduchými chybami pomohli soupeři k mírnému náskoku. Na druhém hřišti byla situace příznivější i tak jsme se rozjížděli velmi pomalu.

O pauze jsme si povídali o tom, jak přistoupit k dalším třem čtvrtinám. Kluci zabrali a rychlými brankami vývoj zápasu otočili na svou stranu. Během celého utkání jsme pak mohli vidět moc krásné momenty a akce.

Byly zde, ale i momenty, kdy jsme zmatkovali a udělali triviální chyby, které by se ve starší přípravce už moc objevovat neměly. Ať je to při rozehrávce přímá nahrávka soupeři, jako bychom ho neviděli nebo rozhodnutí plná zmatku a nejistoty. I tyto momenty nás někdy na chvíli dokázaly vykolejit.

Navzdory těmto okamžikům jsme si v zápase vytvářeli více a více šancí. Největší progres byl v poslední čtvrtině, kde jsme si spravili chuť a vstřelili velký počet branek.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Holý, Hadraba, Kubánek, Lacko, Limberg, Pechanec, Oráč, Slavík, Stříbrský, Šilhánek, Trnka, Zlatuška, Hofman, Chodora, Janováč.