Ročník 2006: Příprava na ligu

V neděli ráno jsme na Hájích přivítali ligový Vyšehrad, který tedy nastupuje ve stejné soutěži jako my, akorát v jiné skupině.
v Ne 24.2.2019 09:00
Háje UMT.
Vyšehrad

K zápasu jsme nastoupili po jarních prázdninách a bylo to znát. Již během týdne byla na klucích znát pauza a nízkou intenzitu a malý pohyb jsme si přenesli i do nedělního zápasu. Celý zápas jsme si natočili a s klukama jsme ho společně také pár dní po zápase shlédli.

I samotní hráči se shodli, že tempo hry a jejich pohyb nedosahoval jejich maxima. Toho samozřejmě využíval soupeř, který převážně hrozil z protiútoků. Po první třetině jsme si v krátkosti řekli, co by se mohlo změnit a povedlo se nám to přenést i na hrací plochu. V úvodu druhé třetiny jsme byli převážně na polovině soupeře, byli jsme rychlí, důrazní a najednou to šlo.

Ve zbytku zápasu se hrálo vyrovnané utkání, rozhodla však větší efektivita hostů, a proto zaslouženě vyhráli. I takové zápasy jsou v přípravě potřeba, celý tým je připraven na sobě dále pracovat.

neděle 24.2.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1395