Ročník 2006: Skvělý obrat ve druhém poločase

V minulém týdnu nám byly dva zápasy odloženy, tak jsme k v úvodnímu utkání v novém roce nastoupili až tuto sobotu. V domácí zimní lize jsme přivítali Podolí.
v So 19.1.2019 10:05
Háje UMT.
Podolí

Od prvních minut jsme byli velmi aktivní, bohužel práci s míčem nám komplikovala namrzlá plocha. V prvním poločase jsme si vypracovali takových pět gólových šancí, všechny naše střely však přesně trefovaly hostujícího brankáře. Soupeř zvolil jednoduchý styl a na naší polovinu se dostával z nakopnutých balónů.

První branku v zápase vstřelil paradoxně soupeř, když využil našeho zaváhání v rozehrávce a z větší vzdálenosti překonal našeho vyběhnutého brankáře. Do konce prvního poločasu jsme se již více prosadit nedokázali, soupeř prostor před brankou velmi zahušťoval a my jsme zde měli málo prostoru.

Po pauze nám opět vyšel úvod a tentokrát už i střelecky, když jsme se dokázali prosadit po úniku z levé strany. Druhou branku jsme přidali po nejhezčí akci v zápase. Na levé straně se nám povedla kombinace, následovalo přenesení hry do vápna, kde náš osamocený krajní záložník nekompromisně zakončil do levého horního rohu. Po pár minutách se nám povedlo přidat ještě třetí branku a tím jsme utvrdili náš obrat.

Na klucích byla znát nerozehranost, ale za silnou vůli a touhu otočit nepříznivý stav si zaslouží velkou pochvalu.

Utkání se zúčastnili: Petrák, Hadraba, Domša, Limberg, Stránský, Kubánek, Šveda, Holý, Borkovec, Trnka.

sobota 19.1.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 2121